facebook youtube

Trutki na gryzonie

TRUTKI NA MYSZY I SZCZURY

Poza środkami owadobójczymi w naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór najwyższej jakości trutek na gryzonie. Są to preparaty w formie przynęt, granulatów, past, a także kostek parafinowanych. Marki dostępne w Agro-Trade to uznane i stosowane od kilkunastu lat w wielu krajach na całym świecie. Nasz asortyment obejmuje produkty przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Mogą być wykorzystywane do zwalczania szkodników w:

  • domach,
  • mieszkaniach,
  • piwnicach,
  • garażach,
  • schowkach,
  • ogrodach itp.

Oferowane trutki gryzoniobójcze zawierają odpowiednio dobrane, zgodne z aktualnymi normami, substancje czynne. Receptury wzbogacone są dodatkowo o substancje smakowe i zapachowe. Większość preparatów to mieszanki, które zostały skomponowane na bazie produktów zbożowych. Działają z opóźnieniem i nie wzbudzają nieufności w populacji gryzoni. Odpowiednio dobrany skład zabezpiecza preparaty przed wilgocią. Dzięki temu oddziaływanie warunków atmosferycznych nie przyczynia się do obniżenia atrakcyjności trutek gryzoniobójczych marki Vebi.

Każda dostępna w naszym asortymencie trutka na szczury stanowi nowoczesny i zarazem wyjątkowo skuteczny preparat gryzoniobójczy.

Główne cechy to: skuteczność, wygoda w użyciu oraz łatwość wykładania. Proponowane przez nas produkty wykazują wysoką efektywność w zwalczaniu gatunków gryzoni takich jak: mysz domowa, szczur wędrowny i śniady.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9