facebook youtube

MURIN FACOUM PASTA a.2

Pozwolenie PL/2016/0200/MR

Dostępne opakowania:

2 kg,

Opis

Skład chemiczny:

Brodifakum 0,005%

Przeznaczenie:

Murin Facum Pasta to przynęta na gryzonie w postaci niebieskiej pasty przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Miękka, tłusta konsystencja pasty zapewnia przynęcie dłuższą trwałość i większą odporność na czynniki atmosferyczne.Wzbogacona o ziarna słonecznika i konopi chętnie jest pobierana przez gryzonie, nawet w przypadku występowania konkurencyjnego pokarmu w okolicy.

Sposób zastosowania:

Murin Facoum Pasta a.2 to gotowa do użytku przynęta. Niebieska pasta występuje w postaci saszetek o masie 15 g.

Saszetki należy wykładać w odporne na manipulację stacje deratyzacyjne.

Dawkowanie:

W przypadku zwalczania myszy należy wyłożyć 50 g pasty na stację deratyzacyjną. Przy małej infestacji odległości pomiędzy stacjami nie powinny być mniejsze niż 5 m. W przypadku dużej inestacji odległości pomiędzy stacjami mogą wynosić 2 m.

W przypadku zwalczania szczurów należy stosować 200 g pasty w stacjach deratyzacyjnych. Przy niskiej infestacji stacje należy wykładać w odstępach co 10 m, natomiast przy dużej infestacji stacje powinny być wyłożone co 5 m.

Należy pamiętać o regularnych kontrolach stacji deratyzacyjnych w przypadku myszy co 2-5 dni, natomiast w przypadku szczurów co 5-7 dni.

Zalety i korzyści:

  • Niebieska postać pasty gotowa do łatwej aplikacji,
  • Wzbogacona o ziarna słonecznika i konopi,
  • Chętnie pobierana przez gryzonie.

Bezpieczeństwo stosowania:

Produkt zawiera substancje chemiczne, które mogą być niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Podczas stosowania należy postępować zgodnie z informacjami zawartymi na etykiecie i w karcie charakterystyki produktu. Nieprzestrzeganie zaleceń może być przyczyną wystąpienia zagrożenia.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.