facebook youtube

Dezynsekcja GREEN WORLD

DEZYNSEKCJA BEZ CHEMII

W miejscach, gdzie użycie tradycyjnych, chemicznych insektycydów jest niemożliwe i / lub zbędne oferujemy Państwu produkty z linii GREEN WORLD. Gama produktów nie zawiera substancji czynnych. Są to proste w użyciu produkty typu pułapki i systemy lepowe. Niezawodne i skuteczne pomagają w ograniczaniu populacji insektów w naszym otoczeniu.
W Twoim miejscu pracy, gospodarstwie rolnym lub ogrodzie ma miejsce inwazja owadów? W naszej hurtowni znajdziesz rozmaite środki do dezynsekcji free, które pomogą Ci rozprawić się z niechcianymi lokatorami raz na zawsze! Oferujemy produkty pozbawione formaldehydów, barwników, a także takie, które nie zawierają substancji czynnych. Produkty w tej kategorii charakteryzują się zdecydowanie mniejszym oddziaływaniem na środowisko zewnętrzne i zdrowie człowieka, w stosunku do preparatów zawierających substancje czynne.

Środki do  dezynsekcji free sprawdzą się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, w miejscach gromadzenia odpadów – śmieci, kompostu, obornika.

Produkty z tej grupy wykazują skuteczność w walce z takimi owadami jak:

  • muchy,
  • pluskwy,
  • komary,
  • mączliki szklarniowe,
  • muchówki,
  • mrówki..
  • a nawet skorpiony?

Różnego rodzaju lepy i sznury na muchy stanowią doskonałą alternatywę dla środków do dezynsekcji w postaci aerozolu. Jeśli jednak chcesz rozprawić się z owadami w szybszy sposób, wypróbuj mrożący preparat który eliminuje je poprzez działanie fizyczne, wykorzystując temperaturę -45 stopni Celsjusza. Efekt będzie natychmiastowy!

Nie wiesz, jaki środek będzie skuteczny w obliczu inwazji konkretnych owadów? Chcesz zapytać o warunki współpracy lub szukasz produktu, którego nie ma w naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu – pomożemy 61 820 85 95.

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników