facebook youtube

PUŁAPKA NA ŚLIMAKI

PRODUKT Z SERII GREEN WORLD

NIE posiada substancji czynnej

1 opakowanie zawiera 1 pułapkę gotową do użytku.

Opis

Przeznaczenie:

Oferowana przez Agro-Trade PUŁAPKA NA ŚLIMAKI jest łatwa w montażu, skuteczna, a także przyjazna dla środowiska gdyż nie zawiera substancji czynnej mechaniczna pułapka na ślimaki..

Rozwiązanie skierowane dla wszystkich. Również osoby, które cenią sobie dbałość o środowisko naturalne będą pozytywnie zaskoczone tym rozwiązaniem. Pułapka na ślimaki jest bowiem wykonana z tworzywa, które podlega recyklingowi.

Wypróbowana i przetestowana w połączeniu z piwem działa także na ślimaki Arion lusitanicus.

Sposób zastosowania:

Przed zastosowaniem warto wybrać miejsce, w którym zaobserwowaliśmy aktywność ślimaków. Najlepsza lokalizacja to miejsce wilgotne, zacienione, gdyż w takich miejscach możemy spotkać te wyjątkowo uciążliwe i niszczycielskie szkodniki.

Napełnić karmidełko przynętą. Nalać do pojemnika piwo do zaznaczonego poziomu. Dlaczego piwo? Dlatego, że jest  produktem, które dobrze wabi ślimaki.

Zakopać pułapkę tak, aby otwór w wieczku znalazł się na poziomie gruntu (odstęp pomiędzy pojedynczymi pułapkami około 5m wokół granic ogrodu lub grządki.

Ślimaki zwabione przynętą i piwem umieszczonym w pułapce wchodzą przez otwór w wieczku i toną. Pułapka mieści około 60 ślimaków; łatwo ją opróżnić i użyć ponownie.

Jeśli to konieczne, przynętę można wymienić po 3-4 tygodniach.