facebook youtube

Współpraca

 

Szanowni Państwo,
Agro-Trade jest dostawcą kompleksowych rozwiązań do utrzymania prawidłowej higieny: na terenie gospodarstw, w pomieszczeniach inwentarskich, w pieczarkarniach i boczniakarniach, na terenie kompostowni, w środkach transportu, w budynkach użyteczności publicznej, w magazynach, a także w szklarniach, tunelach i osłonach, itp. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna wiedza są naszą przewagą wśród firm konkurencyjnych. Współpracujemy z dostawcami z całego świata, aby dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości produkty o potwierdzonej skuteczności.

Dlatego warto z nami współpracować.

Stała współpraca jest gwarancją wysokiej jakości obsługi oraz produktów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszukujemy nowych innowacyjnych rozwiązań, nowych substancji bójczych oraz nowych dostawców.

Dbamy przy tym o to, aby nasze działania były realizowane zgodnie z polityką Fair Trade, obowiązującymi przepisami prawa i zmieniającymi się normami.

Jak rozpocząć współpracę?

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem: info@agro-trade.pl lub bezpośrednio z Przedstawicielem Handlowym na terenie danego województwa.

W zakładce kontakt dostępne są numery telefonów do naszych Przedstawicieli Handlowych: https://www.agro-trade.pl/kontakt/

Zalety współpracy z Agro-Trade

– Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marek takich jak Murin, Draker, Duracid, Aldekol, TH, Igeba (producentów: Vebi, Ewabo by Theseo, Theseo, Igeba).
– Dla stałych partnerów przewidywane są indywidualne rabaty i promocje specjalne.
– Hodowcom oferujemy merytoryczne wsparcie w zakresie przeprowadzania zabiegów mycia, dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.
– Opracowujemy indywidualne programy bioasekuracji dla naszych najlepszych klientów.
– Dogodne warunki współpracy.
– Szkolenie, gwarancja i serwis urządzeń myjących i zamgławiaczy.
– Dostępności części zamiennych w przypadku zakupu profesjonalnego sprzętu (myjki, zamgławiacze).
– Dostawa na terenie całej Polski.

Składanie, realizacja zamówień i regulamin wysyłek

Zamówienia realizowane z magazynu głównego należy składać mailowo lub telefonicznie poprzez kontakt bezpośrednio z biurem handlowym pod numerem telefonu 61 820 85 95 lub mailowo: info@agro-trade.pl .

Zamówienia realizowane przez Przedstawicieli Handlowych należy składać bezpośrednio u danego przedstawiciela w zależności od województwa: https://www.agro-trade.pl/kontakt/

Zamówienia wpływające do Agro-Trade są realizowane za pośrednictwem dwóch firm: kurierskiej i spedycyjnej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta staramy się reagować na bieżąco wysyłając paczki tego samego dnia. Aby usprawnić proces pakowania i wysyłki w sytuacjach pilnych i w przypadku zamówień wielkogabarytowych prosimy o składanie zamówień do godziny 10.30 każdego dnia. Dzięki temu Państwa przesyłka zostanie spakowana i wysłana tego samego dnia.

Firmy transportowe dostarczają przesyłki w ciągu 48 godzin. Prosimy zatem o składanie zamówień ze stosownym wyprzedzeniem.

Koszty przesyłek:

Minimum Logistyczne kwalifikujące przesyłkę do darmowej dostawy wynosi 1600 zł netto.

  • Koszt paczki do 30 kg : 19 zł netto
  • Koszt przesyłki za pobraniem : 22 zł netto 
  • Koszt przesyłki towarów LQ  do 30 kg : 30 zł netto / pobranie 37 zł netto
  • Koszt przesyłki towarów ADR do 30 kg : 45 zł netto / pobranie 52 zł netto

Koszty przesyłek paletowych obliczane są na podstawie wagi, wielkości oraz miejsca dostawy. Koszt przesyłki paletowej zaczyna się od 80 zł netto/ paleta.

Nasi Przedstawiciele Handlowi reprezentują firmę Agro-Trade na terenie całej Polski. W przypadku stałej współpracy nasi Przedstawiciele dostarczają również towar na zamówienie indywidualne klienta. Trasy logistyczne ustalane są w oparciu o liczbę i wartość zamówień oraz o aktualne możliwości.

Jesteśmy nastawieni na partnerstwo, elastyczni i staramy się rozwiązać każde zagadnienie.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Agro-Trade