grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube youtube

Dezynfekcja

Hurtownia środków dezynfekcyjnych

Działając jako doświadczony dystrybutor środków myjących i dezynfekcyjnych, oferujemy szeroki wybór skutecznych preparatów do zapewnienia prawidłowej higieny. Nasze produkty doskonale sprawdzają się  w produkcji bydła, drobiu oraz trzody chlewnej, a także na fermach zwierząt futerkowych. Środki dezynfekcyjne z oferty Agro-Trade zwalczają bakterie, wirusy oraz grzyby. Są to groźne patogeny chorobowe, które występują między innymi w: hodowli zwierząt, produkcji pod osłonami i w tunelach, oraz w pieczarkarniach i boczniakarniach. Są to produkty przeznaczone do stosowania w celu realizowania programu bioasekuracji.

W naszym asortymencie można znaleźć preparaty, dzięki którym możliwa jest dezynfekcja chlewni, kurnika, pieczarkarni, a także szklarni.

Preparaty doskonale przeciwdziałają rozwojowi wirusów, bakterii i grzybów. Mogą być stosowane na powierzchniach kontaktujących się i nie kontaktujących się z żywnością. Przede wszystkim aplikuje się na ściany, podłogi, narzędzia itp. Dostawcami produktów do naszej hurtowni są wyłącznie sprawdzeni producenci, którzy od lat produkują skuteczne środki myjące, myjąco- dezynfekcyjne oraz dezynfekcyjne. Jednym z czołowych producentów jest firma EWABO.

Wszystkie produkty charakteryzują się szerokim spektrum zastosowania i wyjątkową skutecznością działania.

Wyświetlanie 1–9 z 18 wyników