facebook youtube

Trutki na gryzonie

Profesjonalna trutka na szczury i inne gryzonie

Szczury i myszy stanowią niekiedy prawdziwy problem dla właścicieli gospodarstw rolnych i budynków inwentarskich. Aby się z nimi rozprawić, nie wystarczy, że rozstawisz pułapki z kawałkiem żółtego sera w każdym kącie. Zamiast tej tradycyjnej metody warto zastosować profesjonalne preparaty i trutki na gryzonie. Specjalistyczne produkty, takie jak trutka na szczury Murin Facoum stanowią dla szkodników łakomy kąsek, przez co zapewniają w walce z nimi większą skuteczność.

Oferujemy trutki na gryzonie, które pozwolą Ci w sposób szybki i skuteczny pozbyć się tych małych, niechcianych gości

Gryzonie żywią się pokarmem roślinnym i zwierzęcym. Ich działalność potrafi wyrządzić wiele szkód. przyczyniają się do niszczenia upraw rolnych, zasobów żywności, a nawet instalacji elektrycznych. Działając szybko, jesteś w stanie zabezpieczyć swoje zbiory. W tym celu warto wybrać sprawdzone trutki na gryzonie na bazie produktów spożywczych (takie jak np. trutka na szczury Murin Forte), które stanowią łakomy kąsek dla tych niechcianych gości. Skuteczne w walce ze szkodnikami będą również preparaty w postaci miękkiej pasty, np.: z dodatkiem ziaren słonecznika i konopi. Preparat na gryzonie murin oraz venim skutecznie pomogą Ci pozbyć się problemu.

Dostępne w naszym asortymencie trutki na gryzonie działają z opóźnieniem (od 4 do 10 dni). Nie wywołują stanów agonalnych u zwierząt. Jeżeli wahasz się, który produkt wybrać, lub dotknęła Cię nietypowa sytuacja, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiedni produkt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9