facebook youtube

Opryskiwacze akumulatorowe i opylacze do proszków

OPRYSKIWACZE AKUMULATOROWE I OPYLACZE DO PROSZKÓW

Każdy właściciel ogrodu, szklarni, sadu, czy też pola uprawnego wie doskonale, jak ważne jest dbanie o rośliny i uprawy.  Regularne opryskiwanie nawozami czy też środkami ochrony roślin pełnią kluczową rolę w pielęgnacji. Używanie opryskiwaczy akumulatorowych w celu odżywienia roślin może mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju roślin i poprawy właściwości fizycznych gleby. Dodatkowo opryski mogą mieć znaczącą rolę w eliminacji insektów i szkodników.

W przypadku inwazji insektów liczy się błyskawiczne działanie – mszyce, muchówki czy wciornastki potrafią namnażać się błyskawicznie i w bardzo krótkim czasie niszczyć plantację. Aby temu zapobiec, koniecznie wybierz odpowiedni opryskiwacz akumulatorowy lub opylacz do proszku.

Oferowane przez Agro-Trade opryskiwacze akumulatorowe przeznaczone są zarówno do codziennego zastosowania, jak i zadań specjalnych. Dostępne u nas opylacze i opryskiwacze wyprodukowane zostały w Unii Europejskiej i posiadają serwis gwarancyjny w Polsce. Modele wyposażone w akumulator litowo-jonowy zapewniają długą i stabilną pracę na jednym ładowaniu.

Zadbaj o swoją plantację, wybierając już dzisiaj nowoczesne opryskiwacze do nawozów i insektycydów na argo-trade.pl. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz preparatu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4