facebook youtube

AKCESORIA DO OPRYSKIWACZY PULMIC

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania ułatwiające pracę z opryskiwaczami z linii PULMIC.

Opis

AKUMULATOR LI-ION 18V 26 A

Wymienny akumulator do urządzeń PULMIC PEGASUS 15 oraz PULMIC INDUSTRIAL 35.

Dokupienie dodatkowego akumulatora zwiększa czas autonomicznej pracy urządzenia. Szczególnie przydatne osobom, które pracują w terenie bez możliwości naładowania akumulatora.

W celu prawidłowej konserwacji akumulatorów należy pamiętać, aby:

  • unikać kontaktu akumulatora i ładowarki z wilgocią,
  • ładować akumulator przynajmniej 1 x na 6 miesięcy,
  • nie ładować akumulatora zaraz po skończonej pracy – należy odczekać do momentu, aż akumulator będzie chłodny.

LANCA TELESKOPOWA 5 M

Opracowana w celu zwiększenia zasięgu pracy przy użyciu opryskiwacza PULMIC INDUSTRIAL 35.

Doskonała do aplikacji preparatów chemicznych na wysokich odległościach / wysokościach. Wąż ma spiralny kształt i jest wykonany z poliamidu o wysokiej elastyczności. Sama lanca wykonana jest z włókna szklanego i karbonowego. Konstrukcja lancy jest lekka i prosta w użytkowaniu. Poprawia komfort i efektywność pracy. Maksymalne ciśnienie robocze, z którym może pracować lanca to 5 barów.

LANCA COVI-DES SPECIAL 3- DYSZOWA

3-dyszowa lanca COVID-SPECIAL to dodatkowe wyposażenie dedykowane dla opryskiwacza PEGASUS 15. Rozwiązanie to pozwala na uzyskanie kropli wielkości 70-80 mikronów. Dzięki temu dezynfekcja przeciwko COVID staje się prostsza!

Lanca wykonana jest z włókna szklanego. Ma długość 62 cm. Zakończona jest w lancą w kształcie litery T o szerokości 50 cm, na której rozmieszczone są 3 dysze rozpylające. Maksymalne ciśnienie robocze dla pracy lancy to 4 bary. Lanca wyposażona jest manometr o skali do 6 barów.