facebook youtube

WIRUSY ROŚLINNE I RALSTONIA !!!

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się sezonem, otrzymujemy już pierwsze zapytania w sprawie dezynfekcji szklarni i tuneli ogrodniczych. Przez ostatni rok nie próżnowaliśmy i kilka naszych preparatów otrzymało rozszerzenie stosowania o wirusy roślinne oraz Ralstonię (to akurat choroba kwarantannowa ziemniaków, ale dołączam do tego zestawu, bo też chodzi o rośliny). I tak:

1. ALDEKOL DES O3 – rejestracja poszerzona o wirusy TMV i PepMV oraz Ralstonię. Żaden inny preparat takiej skuteczności nie posiada! Etykieta w tej postaci jest już na sprzedawanych przez nas opakowaniach.
https://www.agro-trade.pl/pl/produkt/3/aldekol-des-03

2. ALDEKOL PRO HORTI – rejestracja poszerzona o wirus PepMV oraz Ralstonię. Pro Horti ma słabszą wirusobójczość aniżeli Via-sept, ale lepszą bójczość wobec Ralstonii (na poziomie Des 03!!!). Etykieta w tej postaci jest już na sprzedawanych przez nas opakowaniach, które właśnie otrzymaliśmy przy okazji ostatniej dostawy.
https://www.agro-trade.pl/pl/produkt/9/aldekol-pro-horti

3. PEROXAT – rejestracja poszerzona o wirus PepMV oraz Ralstonię. Wirusobójczość i bójczość wobec Ralstonii ma niemal na poziomie Des 03!!! Etykieta w tej postaci już wkrótce pojawi się na sprzedawanych przez nas opakowaniach.
https://www.agro-trade.pl/pl/produkt/12/peroxat