grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube youtube

Na wojnie z wirusami

Szanowni Klienci,

Firma Agro-Trade od blisko 30 lat specjalizuje się w sprzedaży i doradztwie w zakresie mycia, dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji.

Jako specjaliści w swojej dziedzinie, obsługiwaliśmy dotychczas obszary: hodowli zwierząt, upraw grzybów jadalnych oraz upraw warzyw i roślin ozdobnych pod osłonami. Zaistniała sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19  stawia wszystkie firmy na baczność, w szczególności firmy chemiczne.

Pomimo mniejszego doświadczenia w sektorze publicznym i prywatnym posiadamy szereg urządzeń oraz preparatów, które są zakwalifikowane i zarejestrowane do zastosowania w czasach epidemii wśród ludzi.

Zamgławiacze termiczne oraz ULV to wysokiej jakości urządzenia europejskich producentów, które przeznaczone
są do zabiegów dezynfekcji i dezynsekcji przy użyciu odpowiedniego preparatu. Zaletą dezynfekcji przez zamgławianie jest przede wszystkim uzyskanie efektu dezynfekcji powietrza jak i docieranie do trudno dostępnych miejsc i zakamarków, w których mogą znajdować się szkodliwe patogeny chorobotwórcze w tym wirusy. W zależności
od wielkości i rodzaju pomieszczeń polecamy Państwu urządzenia:

Zamgławiacze termiczne:

  • EVO 35
  • TF 65
  • JUMBO 160

Zamgławiacze elektryczne na zimną chmurę tzw. ULV:

  • UNIPRO 5
  • NEBULO
  • NEBUROTOR

Natomiast myjki wysokociśnieniowe i opryskiwacze to doskonałe urządzenia do przeprowadzania zabiegów dezynfekcji przez oprysk. Metoda ta sprawdza się przede wszystkim w miejscach, w których powierzchnie narażone
są na bezpośredni, długotrwały kontakt z czynnikami chorobotwórczymi czyli w których wszystkie powierzchnie mogą zostać poddane procesowi mycia, dezynfekcji i spłukania (np. Chodniki, place zabaw, sanitariaty, itp.).

W tym celu polecamy urządzenia:

Mesto Inox –  wykonane ze stali nierdzewnej opryskiwacze odporne na stosowanie agresywnej chemii, przeznaczone do stosowania na mniejszych powierzchniach; wersja 10 l wyposażona jest w zawór umożliwiający szybkie podłączenie do kompresora.

Myjki wysokociśnieniowe Dibo

Myjki wysokościsnieniowe Idrobase

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii posiadamy preparaty:

Quatovet – dezynfekcyjny koncentrat przeznaczony do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem epidemii. Zarejestrowany do sektora publicznego oraz prywatnego. Nadaje się zarówno do podawania za pomocą urządzeń myjących jak i poprzez zamgławiacze termiczne.

Optim Aromaktiv – preparat łączący właściwości myjąco – dezynfekcyjne przeznaczony dla użytkowników powszechnych, do stosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej, oraz w branży rolno-spożywczej.

Osoby zainteresowane ofertą i naszymi produktami zapraszamy do kontaktu:

info@agro-trade.pl 61 820 85 95