Skuteczne insektycydy na muchy i inne owady

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości środków owadobójczych, które są dostępne w formie płynów, koncentratów, a także sprayów przeznaczonych do aplikacji bezpośrednio w miejscach występowania owadów, w miejscach przebiegu owadów czy też do stosowania w miejscach spoczynku owadów. Są to skuteczne preparaty do zwalczania much, komarów, kleszczy, mrówek oraz wielu innych owadów zagrażających człowiekowi. W ofercie Agro-Trade znaleźć można zarówno preparaty przeznaczone do użytku profesjonalnego jak i do użytku powszechnego- przydomowego.

Poza tym, że pozwalają uporać się z wieloma różnymi insektami, mogą być również wykorzystywane do przeciwdziałania owadom będącym szkodnikami magazynowanymi, takim jak omacnice, trojszyki oraz wołki zbożowe. W naszym asortymencie można znaleźć, między innymi insektycyd Draker RTU, Draker 10.2, Saetta, Duracid spray na owady, Duracid spray na osy w postaci gaśnicy, Aedex na larwy komarów, Radikal na mrówki.

AEDEX
AEDEX

To larwicyd, który uniemożliwia przeistoczenie się larw komarów w osobniki dorosłe. Jeśli jest stosowany zgodnie z przeznaczeniem, działa selektywnie. 
Preparat zawiera benzoesan denatonium zapobiegający przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta niedocelowe.

więcej >
ALL 1
ALL 1

ALL 1 to gotowy do użytku, płynny, profesjonalny preparat do zamgławiania na gorąco, o działaniu natychmiastowym oraz długotrwałym, do zwalczania owadów biegających (np. karaluchy, pustosze, wypuklaki, rybiki cukrowe, itp.) i latajacych, a także szkodników tekstylnych i materiałowych (mole odzieżowe, szubaki dwukropki, skórnikowate). Produkt skutecznie zwalcza pleśniakowca lśniącego (czarnego chrząszcza ściółkowego), trojszyka oraz muchy! NIe jest przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach gdzie znajduje się żywność.

więcej >
AT TAK NA MUCHY
AT TAK NA MUCHY
Insektycyd w proszku
więcej >
CY 10
CY 10

CY 10 to preparat do zwalczania owadów latających i biegających w tym szkodników magazynowych oraz pajęczaków w postaci koncentratu emulsji do oprysku.  Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

więcej >
DETMOL - CAP
DETMOL - CAP

Rozpuszczalna w wodzie zawiesina w postaci mikrokapsułek o długotrwałym działaniu, przeznaczona do zwalczania karaczanów, chrząszczy i innych owadów biegających w pomieszczeniach zamkniętych. Preparat przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

więcej >
DETMOL - FLEX
DETMOL - FLEX

Wielofunkcyjny insektycyd do zwalczania szkodników domowych, materiałowych i przenoszących choroby Działa natychmiastowo i skutecznie. Preparat przeznaczony do zamgławiania automatycznego lub do zastosowania punktowego w zamkniętych pomieszczeniach.

więcej >
DETMOL - LONG
DETMOL - LONG

Detmol-long to preparat gotowy do użycia, przeznaczony do profesjonalnego zwalczania: szkodników domowych, materiałowych takich jak: karaluchy, rybiki cukrowe, mrówki, pluskwy, pchły, wszy, chrząszcze, mole, osy, itd. Działa wyłącznie poprzez kontakt insektów z cząsteczkami aerozolu lub warstwami powierzchniowymi. Dzięki kombinacji dwóch substancji aktywnych, działanie preparatu jest natychmiastowe, połączone z efektem wypłaszania.Długotrwały efekt na różnorodnych powierzchniach. Produkt może być aplikowany przy pomocy opryskiwaczy ciśnieniowych i zamgławiaczy na tzw. „zimną chmurę”. Nie stosować termozamgławiaczy na tzw. „ciepłą chmurę”.

więcej >
DRAKER 10.2
DRAKER 10.2

Insektycyd przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w postaci koncentratu mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku. Zamknięcie substancji aktywnej w mikrokapsułce zapewnia jej ochronę przed warunkami zewnętrznymi takimi jak światło, temperatura i wilgoć oraz pozwala na kontrolowane, powolne uwalnianie do środowiska. Nie posiada zapachu. Produkt cechuje się szybkim efektem bójczym oraz długotrwałą skutecznością wynikającą z efektu zalegania. Ze względu na efekt rezydualny, skuteczność produktu jest zachowana przez co najmniej 14 dni.

więcej >
DRAKER RTU
DRAKER RTU

DRAKER RTU to gotowy do użytku preparat do zwalczania owadów latających i biegających w postaci mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku. 

więcej >
DURACID EC
DURACID EC

Płynny koncentrat owadobójczy do zwalczania owadów latających i biegających takich jak:  komary, muchy,  mrówki, chrząszcze, pająki wewnątrz pomieszczeń oraz do zwalczania komarów na otwartych przestrzeniach. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

więcej >
DURACID POLVERE
DURACID POLVERE

To gotowy do użycia insektycyd w proszku skuteczny wobec owadów biegających (mrówki, karaczany, pluskwiaki, stonogi, rybiki cukrowe), latających (muchy) oraz roztoczy (Ptaszyniec kurzy, roztocza kurzu domowego).

więcej >
Duracid Spray na osy i szerszenie
Duracid Spray na osy i szerszenie

Gotowy do użycia preparat do zwalczania owadów, w szczególności os i szerszeni, w postaci areozolu. Tworzy gęstą pianę zapobiegającą wydostaniu się owadów z gniazd. 

więcej >
DURACID SPRAY na owady
DURACID SPRAY na owady
Gotowy do użycia preparat do zwalczania owadów w postaci aerozolu.
więcej >
GARDAX
GARDAX

GARDAX to preparat do zwalczania owadów latających i biegających oraz pajęczaków w postaci koncentratu emulsji do oprysku. Produkt przeznaczony do użytku powszechnego.

więcej >
JuvenEX EC
JuvenEX EC

Płynny preparat do zwalczania larw owadów w postaci koncentratu do sporządzania emulsji. Zwalcza również dorosłe formy owadów latających (np. muchy) i biegających (np. prusaki, karaczany) na powierzchniach gładkich. W przypadku owadów dorosłych wykazuje działanie natychmiastowe. Nie wywołuje efektu rezydualnego. Możliwość zastosowania także w pomieszczeniach mieszkalnych i miejscach kontaktujących się z żywnością. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

więcej >
KARAT
KARAT

KARAT to przynęta owadobójcza na karaczany w postaci żelu, przeznaczona do użytku profesjonalnego. Zawartość tubki 35 g czyni go wyjątkowo atrakcyjnym produktem na tle konkurencji. 

 

więcej >
RADIKAL granulat
RADIKAL granulat

RADIKAL granulat to żółty granulat gotowy do użytku lub do sporządzania roztworu przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach zamkniętych.

więcej >
RADIKAL NA LARWY 3-SKŁADNIKOWY
RADIKAL NA LARWY 3-SKŁADNIKOWY

Radikal na larwy 3-składnikowy to preparat zwalczający oraz hamujący rozwój larwy much w obiektach inwentarskich. Może być stosowany bezpośrednio na powierzchnię w tych budynkach, w kanałach gnojowicowych, miejscach gromadzenia śmieci i wszędzie tam gdzie mogą rozwijać się larwy.   Dzięki zawartości 2 nowych substancji aktywnych produkt powoduje równieź osłabienie żywotności form dorosłych.

więcej >
RADIKAL NA MRÓWKI 2-SKŁADNIKOWY
RADIKAL NA MRÓWKI 2-SKŁADNIKOWY

Radikal na mrówki dwuskładnikowy to preparat eliminujący inwazję mrówek. Przeznaczony do stosowania wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obecnością mrówek, czyli w: ogrodzie, na tarasie czy balkonie,a także w mieszkaniu, biurze czy garażu.

więcej >
SAETTA
SAETTA

Saetta to płynny koncentrat owadobójczy przeznaczony do zastosowania profesjonalnego- NOWOŚĆ W OFERCIE AGRO-TRADE

Saetta to insektycyd przeznaczony do zwalczania owadów latających, biegających oraz pająków i insektów występujących w pomieszczeniach magazynowych.

więcej >
SOFAST
SOFAST

SOFAST jest insektycydem w postaci granulatu przeznaczonym do zwalczania much, opartym na nowej susbtancji bójczej w Agro-Trade: imidachloprydzie.

więcej >
grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny