Hurtownia środków dezynfekcyjnych

Działając jako doświadczony dystrybutor środków myjących i dezynfekcyjnych, oferujemy szeroki wybór skutecznych preparatów do zapewnienia prawidłowej higieny w produkcji bydła, drobiu oraz trzody chlewnej. Środki dezynfekcyjne z oferty Agro-Trade zwalczają bakterie, wirusy oraz grzyby groźne w hodowlach zwierząt oraz w produkcji pod osłonami i w tunelach, oraz w pieczarkarniach i boczniakarniach. Są to produkty przeznaczone do stosowania w celu realizowania programu bioasekuracji. W naszym asortymencie można znaleźć preparaty, dzięki którym możliwa jest dezynfekcja chlewni, kurnika, pieczarkarni, a także szklarni.

Poza tym, że w doskonały sposób przeciwdziałają rozwojowi wirusów i bakterii, mogą być również wykorzystywane do zwalczania grzybów namnażających się na powierzchniach niemających kontaktu z żywnością, a więc na ścianach, podłogach, wyposażeniu budynków inwentarskich itp. Dostawcami produktów do naszej hurtowni są wyłącznie sprawdzeni producenci, którzy od lat produkują skuteczne środki myjące, myjąco- dezynfekcyjne oraz dezynfekcyjne, w tym takie marki jak Ewabo. Wszystkie produkty charakteryzują się szerokim spektrum zastosowania i wyjątkową skutecznością działania.

AGRO-DES
AGRO-DES
AGRO-DES to płynny, bezformalinowy koncentrat przeznaczony do dezynfekcji w higienie weterynaryjnej. Może być aplikowany poprzez oprysk przy użyciu myjki wysokociśnieniowej oraz przez zamgławianie z wykorzystaniem urządzeń marki Igeba. Jest to pierwszy na rynku preparat aldehydowy skuteczny w niskich temperaturach (10ºC). Charakteryzuje się mniejszą wrażliwością na niską temperaturę podczas oprysku. 
więcej >
ALDECOC CMK
ALDECOC CMK

Aldecoc CMK to płynny koncentrat do dezynfekcji specjalnej przeciwko endopasożytom zwierząt, w szczególności przeciw kokcydiom i jajom glist oraz bakteriom i grzybom.
Produkt do stosowania na wszelkie powierzchnie budynków inwentarskich i urządzeń wykorzystywanych w hodowli zwierząt.

więcej >
ALDEKOL DES 03
ALDEKOL DES 03

Płynny produkt zwalczający bakterie, wirusy i grzyby w celu utrzymania higieny weterynaryjnej w miejscach hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. Przeznaczony do zwalczania grzybów na powierzchniach niekontaktujących się z żywnością: ścianach, podłogach, wyposażeniu pieczarkarni i kompostowni poza cyklami produkcyjnymi, a także systemów wentylacyjnych (poza klimatyzacją), powierzchni magazynów i hal. Zwalcza wirusy w pustych szklarniach i tunelach między cyklami uprawowymi roślin. Działa bójczo na bakterie Ralstonia solanacearum w pustych przechowalniach ziemniaków i innych roślin, a także w pustych szklarniach i tunelach między cyklami produkcyjnymi. Przeznaczony do użytku profesjonalnego.

więcej >
ALDEKOL DES AKTIV
ALDEKOL DES AKTIV

Aldekol Des Aktiv jest silnie stężonym dezynfektantem tlenowym nowej generacji przeznaczonym do stosowania w rolniczych zakładach produkcyjnych, wylęgarniach, na fermach hodowlanych, w instytutach weterynaryjnych, schroniskach dla zwierząt, itp. Polecany również do dezynfekcji środków transportu.

więcej >
ALDEKOL DES FF
ALDEKOL DES FF

Aldekol des FF przeznaczony jest do dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt, powierzchni zewnętrznych w zakładach przetwórstwa rolno-spożywczego, a także wylęgarniach, chlewniach, pieczarkarniach, itp.
Aldekol Des FF to silnie stężony środek do dezynfekcji powierzchni. Wykazuje skuteczność wobec bakterii, wirusów w tym wobec wirusa afrykańskiego pomoru świń ASF, i grzybów w zakresie grzybów drożdżopodobnych w obszarze weterynaryjnym oraz wobec bakterii na powierzchniach kontaktujących się z żywnością.

więcej >
ALDEKOL DES LB
ALDEKOL DES LB

ALDEKOL DES LB - koncentrat dezynfekcyjny dla przemysłu spożywczego.

więcej >
ALDEKOL DES VET
ALDEKOL DES VET

ALDEKOL DES VET jest koncentratem o działaniu bójczym wobec bakterii i grzybów drożdżopodobnych w miejscach przetrzymywania i transportu zwierząt oraz o działaniu wirusobójczym w dezynfekcji szklarni i tuneli poza cyklami hodowlanymi roślin. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

więcej >
ALDEKOL PRO HORTI
ALDEKOL PRO HORTI

ALDEKOL PRO HORTI to płynny koncentrat bakterio- i grzybobójczy do dezynfekcji pustych szklarni i tuneli, narzędzi i urządzeń ogrodniczych, poza cyklami hodowlanymi roślin. Zwalcza również zarodniki grzybów.

więcej >
Covi-Des
Covi-Des

COVI-DES to gotowy do użycia preparat dezynfekcyjny doskonale sprawdzający się w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Oparty na etanolu produkt przeznaczony jest do szybkiej dezynfekcji rąk i powierzchni narażonych na kontakt z drobnoustrojami chorobotwórczymi.

więcej >
Dezynfektator
Dezynfektator

DEZYNFEKTATOR to doskonały preparat dezynfekcyjny polecany do stosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej oraz prywatnej. Szybko dezynfekuje powierzchnie chroniąc je przed rozwojemy patogenów chorobotwórczych. Preparat przeznaczony jest do stosowania w trakcie epidemii i nie tylko.

 

więcej >
JODAT
JODAT

Jodat to powierzchniowy środek dezynfekcyjny na bazie jodu. Stanowi produkt wyspecjalizowany w zwalczaniu szczególnie patogennych bakterii i grzybów drożdżopodobnych. Posiada właściwości wiruso- i grzybobójcze na poziomie porównywalnym z innymi preparatami jodowymi. Zostało to potwierdzone opinią dra Marka Lipca z PIWet Puławy i testami praktycznymi przeprowadzonymi w Niemczech.

więcej >
OPTIM AKTIV RTU
OPTIM AKTIV RTU

OPTIM AKTIV RTU do gotowy do użytku preparat dezynfekcyjny. Nie zawiera alkoholu i jest dosokanłą alterantywą do preparatów alkoholowych.

Wykazuje działanie wirusobójcze, bakteribójcze i grzybobójcze (wobec grzybów drożdżopodobnych).

 

więcej >
OXYKOL - w nowej odsłonie!
OXYKOL - w nowej odsłonie!

Koncentrat w postaci proszku do rozpuszczenia w wodzie, przeznaczony do dezynfekcji powierzchni w pomieszczeniach zamkniętych. Wykazuje działanie bakterio-, wiruso- oraz grzybobójcze, a także sporo- i prątkobójcze. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Można go stosować także w obniżonej temperaturze.

więcej >
PEROXAT (Produkt dostępny na indywidualne zamówienie klienta)
PEROXAT (Produkt dostępny na indywidualne zamówienie klienta)

PEROXAT to płynny  koncentrat przeznaczony do dezynfekcji  powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt. Polecany szczególnie w zakładach przetwórstwa rolno-spożywczego. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

więcej >
QUATOVET
QUATOVET

QUATOVET to płynny koncentrat przeznaczony do użytku profesjonalnego, do dezynfekcji powierzchni w higienie weterynaryjnej, do dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej i prywatnej oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt. Preparat może być stosowany w obecności zwierząt.

więcej >
SYSTEMCLEAN
SYSTEMCLEAN

SYSTEMCLEAN jest środkiem myjąco-dezynfekcyjnym przeznaczonym do usuwania zanieczyszczeń (w tym pozostałości środków leczniczych) z nowoczesnych systemów pojenia dla drobiu i trzody chlewnej.

więcej >
TH5
TH5

UWAGA! TH5 zostal przebadany i zarejestrowany jako skutecznie zwalczający ASF w stężeniu 0,3 %.

TH5 to więcej niż dezynfekcja. Zaprojektowany i przetestowany w rzeczywistych warunkach hodowli. Zgodny z oczekiwaniami klientów w zakresie funkcjonalności i skuteczności. Bezpieczny dla środowiska wspomaga utrzymanie prawidłowej higieny w miejscach hodowli optymalizując tym samym wydajność hodowli.

więcej >
grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny