Skuteczne trutki na gryzonie

Poza środkami owadobójczymi w naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór najwyższej jakości trutek na gryzonie. Są to preparaty w formie przynęt, granulatów, past, a także kostek parafinowanych, które są uznane i stosowane od kilkunastu lat w wielu krajach na całym świecie. Nasz asortyment obejmuje produkty przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – mogą być wykorzystywane do zwalczania szkodników w domach, mieszkaniach, piwnicach, garażach, schowkach, ogrodach itp.

Oferowane trutki gryzoniobójcze zawierają odpowiednio dobrane, zgodne z aktualnymi normami, substancje czynne wzbogacone dodatkowo o substancje smakowe i zapachowe, które zostały skomponowane na bazie produktów zbożowych. Działają z opóźnieniem i nie wzbudzają nieufności w populacji gryzoni. Odpowiednio dobrany skład zabezpiecza preparaty przed wilgocią, co powoduje, że oddziaływanie warunków atmosferycznych nie przyczynia się do obniżenia atrakcyjności trutek gryzoniobójczych marki Vebi.

Każda dostępna w naszym asortymencie trutka na szczury stanowi nowoczesny i zarazem wyjątkowo skuteczny preparat gryzoniobójczy, cechujący się wygodą w użyciu oraz łatwością wykładania. Proponowane przez nas produkty wykazują wysoką efektywność w zwalczaniu takich gatunków gryzoni domowych, jak mysz domowa, szczur wędrowny i śniady.

MURIN FACOUM PASTA (brodifacoum)
MURIN FACOUM PASTA (brodifacoum)

Gotowa do użycia przynęta na gryzonie, w postaci pasty w 12g saszetkach, z dodatkiem ziaren słonecznika.

więcej >
MURIN FORTE GRANULAT (bromadiolone)
MURIN FORTE GRANULAT (bromadiolone)

To nowoczesne i wyjątkowo skuteczne preparaty do zwalczania szczurów i myszy. Są uznane i stosowane od kilkunastu lat w wielu krajach świata. Skomponowane na bazie produktów zbożowych, doskonałych atraktantów zapachowo-smakowych, zawierają benzoesan denatonium. Gryzonie giną po jednorazowym pobraniu trutki. Preparat działa z opóźnieniem, nie powoduje bolesnych stanów agonalnych, co nie wzbudza nieufności w populacji gryzoni.

więcej >
MURIN FORTE PASTA z dodatkiem ziaren słonecznika i konopi
MURIN FORTE PASTA z dodatkiem ziaren słonecznika i konopi

Gotowa do użycia przynęta na gryzonie, w postaci pasty w 12g saszetkach, z dodatkiem ziaren słonecznika i konopi.  

więcej >
Murin Pasta Extreme 25ppm
Murin Pasta Extreme 25ppm

Murin Pasta Extreme 25ppm to skuteczna ochrona przed gryzoniami

więcej >
PRZYNĘTA SEROWA W KREMIE
PRZYNĘTA SEROWA W KREMIE

Przynęta serowa w kremie nie zawiera trucizny.

więcej >
VENIM MIX
VENIM MIX

Venim mix to nowej generacji preparat gryzoniobójczy o unikalnej kompozycji 3 ziaren i płatków.

POLECAMY 4-PACK VENIM (3x150g+1x100g = 555g)

więcej >
VENIM PASTA
VENIM PASTA

VENIM PASTA to nowoczesny preparat gryzoniobójczy w postaci pasty. Produkt oparty jest na substancji czynnej Difetialon 0,0025%.

POLECAMY 4-PACK VENIM (3x150g+1x100g = 555g)

więcej >
grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny