Sektor Publiczny – ochrona przed wirusami i nie tylko

Agro-Trade od blisko 30 lat specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży między innymi preparatów oraz urządzeń do mycia i dezynfekcji. Głównymi kierunkami naszej dotychczasowej działalności były sektory hodowli zwierząt, pieczarkarstwa, ogrodnictwa szklarniowego i przechowalnictwa warzyw i owoców. Od lat zapewnienie bezpieczeństwa biologicznego było naszym głównym celem. Z początkiem 2020 roku cały świat stanął w obliczu nowego wyzwania. Pojawił się nowy, dotychczas niezbadany wirus zagrażający człowiekowi. Jako specjaliści między innymi w dziedzinie zwalczania wirusów odzwierzęcych, postanowiliśmy wesprzeć naszych klientów w walce z rosnącym zagrożeniem. Przedstawiamy zatem Państwu szereg preparatów oraz urządzeń, które doskonale sprawdzą się w walce z wirusem SARS-COV-2.

Agregat do zamgławiania na zimno ULV UNIPRO 5
Agregat do zamgławiania na zimno ULV UNIPRO 5

UNIPRO 5 ULV- jest Uniwersalnym agregatem firmy IGEBA do zamgławiania na zimno przeznaczonym do profesjonalnego zastosowania. Urządzenie pracuje w technologii ULV (ULV= Ultra Low Volume= zamgławianie z użyciem niezwykle małych ilości preparatu). 
UNIPRO 5 jest wyposażony w asynchroniczny silnik 230 V. Zamknięta konstrukcja podzespołów w połączeniu z odpowiednią techniką sterowania umożliwia użytkowanie w sposób zautomatyzowany. 

więcej >
Agregat spalinowy ULV do zamgławiania na zimno U5M
Agregat spalinowy ULV do zamgławiania na zimno U5M

Generator U 5 M firmy IGEBA to profesjonalne urządzenie do zamgławiania na tzw. „zimną chmurę”. Kompaktowy kształt ułatwia jego użytkowanie. Metoda ULV pozwala na minimalne zużycie środka, a jednocześnie skuteczny i ekonomiczny zabieg. Dzięki zaawansowanej technologii jego wykorzystanie możliwe jest w wielu obszarach/dziedzinach.

więcej >
Covi-Des
Covi-Des

COVI-DES to gotowy do użycia preparat dezynfekcyjny doskonale sprawdzający się w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Oparty na etanolu produkt przeznaczony jest do szybkiej dezynfekcji rąk i powierzchni narażonych na kontakt z drobnoustrojami chorobotwórczymi.

więcej >
Dezynfektator
Dezynfektator

DEZYNFEKTATOR to doskonały preparat dezynfekcyjny polecany do stosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej oraz prywatnej. Szybko dezynfekuje powierzchnie chroniąc je przed rozwojemy patogenów chorobotwórczych. Preparat przeznaczony jest do stosowania w trakcie epidemii i nie tylko.

 

więcej >
Filtry
Filtry

Filtropochłaniacz firmy MSA Safety. Zapewnia ochronę dróg oddechowych przeciw toksycznym gazom i oparom. Zapewnia ochronę klasy P3 przeciw cząsteczkom. Masa pochłaniacza 370g. Zgodny z normami DIN/EN: A2, B2, E2, K2, Hg-P3 R D.

więcej >
FOG MAKER LINCE
FOG MAKER LINCE

FOG MAKER LINCE to NOWOŚĆ w świecie zamgławiaczy.  Zapraszamy do zapoznania się z parametrami technicznymi urządznenia.

więcej >
Maska Medyczna Jednorazowa Klasa I, Typ II
Maska Medyczna Jednorazowa Klasa I, Typ II

NOWOŚĆ  - Certyfikowane maski medyczne TYP I, KLASA II

Zapewniają 99,9% filtracji - potwierdzone badaniami!

więcej >
Opryskiwacze KEEPER FOREST
Opryskiwacze KEEPER FOREST

KEEPER FOREST i KEEPER GARDEN to opryskiwacze o ciekawej konstruckji i przeznaczeniu.

To wysokiej jakości urządzenia wyprodukowane w Unii Europejskiej.

więcej >
Opryskiwacze Mesto - linia DDD
Opryskiwacze Mesto - linia DDD

Adresatem naszej oferty są firmy z branży DDD, które oczekują profesjonalnych opryskiwaczy, wykonanych z odpornych, trwałych materiałów, ale też wygodnych w użyciu i przeznaczonych do różnorodnych zastosowań. 

więcej >
OPTIM AKTIV RTU
OPTIM AKTIV RTU

OPTIM AKTIV RTU do gotowy do użytku preparat dezynfekcyjny. Nie zawiera alkoholu i jest dosokanłą alterantywą do preparatów alkoholowych.

Wykazuje działanie wirusobójcze, bakteribójcze i grzybobójcze (wobec grzybów drożdżopodobnych).

 

więcej >
PULMIC opryskiwacze akumulatorowe do zadań specjalnych
PULMIC opryskiwacze akumulatorowe do zadań specjalnych

Nowoczesne akumulatorowe opryskiwacze PULMIC PEGASUS to urządzenia o dużej pojemności i wydajności przeznaczone do zadań specjalnych i nie tylko.

Zalety urządzeń:

  • ergonomiczna konstrukcja,
  • nowoczesna technologia baterii akumulatorowych - technologia litowo-jonowa,
  • wyprodukowane w Unii Europejskiej
  • doskonałe do zastosowania zarówno w celach hobbystycznych jak i przemysłowych
  • wysoka jakość i trwałość
  • dostępność części zamiennych
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce.

 

więcej >
Półmaski filtrujące
Półmaski filtrujące

Średnio toksyczne cząstki stałe, pyły azbestu, miedzi, baru, tytanu, wanadu, chromu, manganu, pyły drewna twardego, pył węglowy zawierający wolną krzemionkę powyżej 10%, przemysł górniczy, chemiczny, hutniczy, stoczniowy, przy obróbce drewna twardego.

więcej >
QUATOVET
QUATOVET

QUATOVET to płynny koncentrat przeznaczony do użytku profesjonalnego, do dezynfekcji powierzchni w higienie weterynaryjnej, do dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej i prywatnej oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt. Preparat może być stosowany w obecności zwierząt.

więcej >
Rękawice lateksowe
Rękawice lateksowe

Rękawice lateksowe gospodarcze przeznaczone dla osób stale używających rękawic.

więcej >
Rękawice Nitrylowe
Rękawice Nitrylowe

 

Rękawice nitrylowe zielone, jednorazowe spełniające nromy EN388 oraz EN374-2

 

więcej >
SANI FOG
SANI FOG
SANI FOG to niewielkie urządzenie do dezynfekcji o pojemności 4,5 l.
Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, szatniach itp.
więcej >
Ubrania ochronne
Ubrania ochronne

Materiał FLEXOTHANE Classic. Zwijany kaptur w kołnierzu, zapięcie na zamek błyskawiczny pod klapką z zatrzaskami. Mankiety w rękawach, nogawki regulowane na zatrzaski. Szwy zgrzewane prądem wysokiej częstotliwości. Spełnia wymagania norm EN 434, EN 471.

więcej >
ULTRA FOGGER
ULTRA FOGGER

Ultra Fogger to mały, akumulatorowy zamgławiacz ULV do interwencyjnej dezynfekcji powierzchni.

więcej >
ZAMGŁAWIACZE
ZAMGŁAWIACZE

Urządzenia wszechstronne, zapewniające podanie najmniejszej ilości użytkowej preparatu koniecznej do przeprowadzenia skutecznego zabiegu. Gwarantują także zmieszenie zużycia wody i energii. Zabiegi przeprowadzone są w sposób wyjątkowo skuteczny, drobiny cieczy w postaci mgły są równomiernie rozprowadzane i na długi czas utrzymują się w całym obiekcie.

więcej >
Zamgławiacz elektryczny NEBULO / NEBUROTOR
Zamgławiacz elektryczny NEBULO / NEBUROTOR

Jest to wszechstronne i idealne urządzenie do rozprowadzania środków owadobójczych, dezynfekcyjnych, dezodorujących (nawet z agresywnymi środkami chemicznymi). Obszar wytwarzanej mgły jest większy niż w przypadku innych porównywalnych urządzeń. Można stosować do pokrywania powierzchni oraz do wypełniania przestrzeni mgłą.

więcej >
Zamgławiacz termiczny TF 35
Zamgławiacz termiczny TF 35

Niezawodność zamgławiaczy termicznych firmy IGEBA (od przenośnego aparatu TF-34, aż po zamgławiacz o wysokiej wydajności "Jumbo" TF-160HD), została potwierdzona ponad 15-letnią praktyką w różnych zastosowaniach. Wszystkie te urządzenia spełniają stawiane im najwyższe wymagania dzięki pracom rozwojowym prowadzonym przez specjalistów firmy IGEBA.

więcej >
grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny