CORTEXA - maść ogrodnicza
CORTEXA - maść ogrodnicza

CORTEXA to gotowa do użytku maść ogrodnicza przeznaczona do zabezpieczania:

  • ran drzew i krzewów, powstałych podczas szczepień i cięcia,
  • uszkodzeń mechanicznych,
  • pęknięć powstałych podczas mrozów
  • szkód wyrządzonych przez zwierzęta.
więcej >
DEGREENERATOR PROFI
DEGREENERATOR PROFI

Koncentrat do rozcieńczania w wodzie usuwający przebarwienia i zielone osady powstałe na płytach nagrobkowych, tarasach, balkonach, dachówkach, a także elementach ozdobnych wykonanych z kamienia, betonu, marmuru, ceramiki. Produkt można z powodzeniem stosować również na tworzywo sztuczne i szkło.

więcej >
DEGREENERATOR RTU
DEGREENERATOR RTU

Gotowy do użycia preparat usuwający przebarwienia i zielone osady powstałe na płytach nagrobkowych, tarasach, balkonach, dachówkach, a także elementach ozdobnych wykonanych z kamienia, betonu, marmuru, ceramiki. Produkt można z powodzeniem stosować również na tworzywo sztuczne i szkło.

więcej >
KRES KRETA EUKALIPTUS
KRES KRETA EUKALIPTUS

KRES KRETA EUKALIPTUS to preparat odstraszający krety i karczowniki. Nieprzyjemny dla szkodników zapach rozprowadzany przez preparat odstrasza je przed żerowaniem w podziemiach naszych ogrodów.

Skuteczna metoda walki z kretami ikarczownikami bez wyrządzania im krzywdy.
 

więcej >
Specjalista do miejscowego usuwania nieprzyjemnych zapachów
Specjalista do miejscowego usuwania nieprzyjemnych zapachów

Nowa gama produktów Specjalista to wyjątkowa linia preparatów specjalistycznych do stosowania w gospodarstwie domowym. Preparaty te zostały opracowane w pełni w Laboratorium Agro-Trade. Lata doświadczeń skłoniły nas do stworzenia specjalistycznych preparatów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

więcej >
Specjalista do mycia fug
Specjalista do mycia fug

Specjalista do mycia fug to innowacyjny, szybko działający preparat. Doskonale usuwa brud i z fug i spoin cementowych wewnątrz i na zewnątrz.

więcej >
Specjalista do mycia nagrobków
Specjalista do mycia nagrobków

Specjalista do mycia nagrobków to doskonały preparat usuwający osady zielone, naloty i inne zanieczyszczenia powstałe na nagrobkach oraz na pozostałych powierzchniach wykonanych z kamienia, tworzyw sztucnych, szkła itp. Można go stosować między innymi: do mycia i zabezpieczania przed ponownym osadzaniem się nalotów na płytach nagrobnych, płytach chodnikowych, schodach zewnętrznych, elementach ozdobnych z ceramiki, szkła, dachówkach itp.

więcej >
SUPER-X
SUPER-X

SUPER-X to doskonały preparat to czyszczenia i pielęgnacji płyt chodnikowych.

więcej >
grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny