AEDEX
AEDEX

To larwicyd, który uniemożliwia przeistoczenie się larw komarów w osobniki dorosłe. Jeśli jest stosowany zgodnie z przeznaczeniem, działa selektywnie. Preparat zawiera benzoesan denatonium zapobiegający przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta niedocelowe.

 

więcej >
ATTAK NA MUCHY
ATTAK NA MUCHY

Proszek do stosowania w postaci własnej lub do rozpuszczania w wodzie przeznaczony do zwalczania much, meszek i komarów. Działa już w 30 minut.

więcej >
DRAKER 10.2
DRAKER 10.2

Insektycyd przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w postaci koncentratu mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku. Zamknięcie substancji aktywnej w mikrokapsułce zapewnia jej ochronę przed warunkami zewnętrznymi takimi jak światło, temperatura i wilgoć oraz pozwala na kontrolowane, powolne uwalnianie do środowiska. Nie posiada zapachu. Produkt cechuje się szybkim efektem bójczym oraz długotrwałą skutecznością wynikającą z efektu zalegania. Ze względu na efekt rezydualny, skuteczność produktu jest zachowana przez co najmniej 14 dni.

więcej >
DRAKER RTU
DRAKER RTU

DRAKER RTU to gotowy do użytku preparat do zwalczania owadów latających i biegających w postaci mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku. 

więcej >
DURACID spray na osy i szerszenie
DURACID spray na osy i szerszenie

Gotowy do użycia preparat do zwalczania owadów, w szczególności os i szerszeni, w postaci areozolu. Tworzy gęstą pianę zapobiegającą wydostaniu się owadów z gniazd. 

więcej >
DURACID spray na owady
DURACID spray na owady

Gotowy do użycia preparat do zwalczania owadów w postaci areozolu.

więcej >
FREEZBUG
FREEZBUG

Nowoczesny, innowacyjny preparat na owady o mrożącym efekcie bójczym. Brak substancji bójczej czyni go przyjaznym dla człowieka i jego otoczenia. Jego sekret tkwi w wyjątkowo niskiej temperaturze -45oC, która powali nawet skorpiona!

więcej >
GARDAX
GARDAX

GARDAX to preparat do zwalczania owadów latających i biegających oraz pajęczaków w postaci koncentratu emulsji do oprysku. Produkt przeznaczony do użytku powszechnego. GARDAX jest insektycydem o szerokim spektrum działania. Powoduje efekt knock-down. Zawarta w nim cypermetryna jest światło stabilnym pyretroidem, który działa żołądkowo oraz kontaktowo. Produkt pozostaje na powierzchniach i działa skutecznie nawet do 21 dni, w miejscach zacienionych i osłoniętych.

więcej >
RADIKAL NA MRÓWKI 2-SKŁADNIKOWY DOSTĘPNY W AGRO-TRADE
RADIKAL NA MRÓWKI 2-SKŁADNIKOWY DOSTĘPNY W AGRO-TRADE

Radikal na mrówki to preparat w postaci granulatu do zwalczania inwazji mrówek na zewnątrz budynków m.in. na terenach: gospodarstw domowych, osiedli mieszkaniowych, rekreacyjnych, poprzez posypywanie bezpośrednio na mrowisko, w szczeliny chodnikowe i miejsca bytowania mrówek.

więcej >
SOFAST
SOFAST

SOFAST jest insektycydem w postaci granulatu przeznaczonym do zwalczania much, opartym na nowej susbtancji bójczej w Agro-Trade: imidachloprydzie.

więcej >
grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny