badanie próbek przez mikroskop
KONKURS Wieści Rolnicze

KONKURS Wieści Rolnicze

Szanowni Państwo,

Nasza współpraca z Redakcją Wieści Rolniczych cały czas się rozszerza. W majowym wydaniu miesięcznika przygotowaliśmy specjalny konkurs SMS-owy, w którym do wygrania są trzy kosze pełne niespodzianek od Agro-Trade.

Każdy klient ma szansę wygrać. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie dotyczące preparatu Radikal na mrówki i wysłać SMS z odpowiedzią na wskazany numer.

W tym wydaniu nagrodmi są preparaty z serii Bezpieczny Ogród i Dom:

  • Opryskiwacz Maja – uniwersalny opryskiwacz przeznaczony do drobnych zabiegów pielęgnacyjnych na roślinach (zraszanie wodą, stosowanie środka ochrony roślin, stosowanie nawozu dolistnego)
  • Slugix 3 GB  1 kg - zielony granulat skutecznie zwalczający ślimaki w ogrodzie i nie tylko, drobna formuła granulatu zapewnia skuteczność również w trudno dostępnych miejscach,
  • Cortexa 250 g  - maść ogrodnicza, ochronna, wspomagająca zabliźnianie się ran drzew po zabiegach cięcia, oraz po uszkodzeniach mechanicznych.
    Tworzy elastyczną mikroporowatą powłokę, która chroni przed infekcjami bakteryjnymi i grzybowymi, i jednocześnie pozwala drzewu oddychać. Po otwarciu na długo zachowuje swoje właściwości.
  • Draker RTU 400 ml - gotowy do użytku insektycyd zwalczający owady biegające i latające. Częściowo mikrokapsułkowana postać pozwala na wydłużony efekt działania nawet do 14 dni.
  • Lagoon Protection – repelent odstraszający komary, chroni skórę przed ukąszeniami do 6 godzin. Idealny do zastosowania podczas prac w ogrodzie, podczas spacerów w lesie czy też wypadu na kajaki.
  • Radikal na mrówki 250 g - preparat w postaci granulatu zwalczający mrówki. Butelka w postaci solniczki pozawala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE !

grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny