badanie próbek przez mikroskop
WIRUSY ROŚLINNE I RALSTONIA !!!

WIRUSY ROŚLINNE I RALSTONIA !!!

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się sezonem, otrzymujemy już pierwsze zapytania w sprawie dezynfekcji szklarni i tuneli ogrodniczych. Przez ostatni rok nie próżnowaliśmy i kilka naszych preparatów otrzymało rozszerzenie stosowania o wirusy roślinne oraz Ralstonię (to akurat choroba kwarantannowa ziemniaków, ale dołączam do tego zestawu, bo też chodzi o rośliny). I tak:

 1. ALDEKOL DES O3 – rejestracja poszerzona o wirusy TMV i PepMV oraz Ralstonię. Żaden inny preparat takiej skuteczności nie posiada! Etykieta w tej postaci jest już na sprzedawanych przez nas opakowaniach.
  http://www.agro-trade.pl/pl/produkt/3/aldekol-des-03
   
 2. ALDEKOL PRO HORTI - rejestracja poszerzona o wirus PepMV oraz Ralstonię. Pro Horti ma słabszą wirusobójczość aniżeli Via-sept, ale lepszą bójczość wobec Ralstonii (na poziomie Des 03!!!). Etykieta w tej postaci jest już na sprzedawanych przez nas opakowaniach, które właśnie otrzymaliśmy przy okazji ostatniej dostawy.
  http://www.agro-trade.pl/pl/produkt/9/aldekol-pro-horti
   
 3. PEROXAT - rejestracja poszerzona o wirus PepMV oraz Ralstonię. Wirusobójczość i bójczość wobec Ralstonii ma niemal na poziomie Des 03!!! Etykieta w tej postaci już wkrótce pojawi się na sprzedawanych przez nas opakowaniach.
  http://www.agro-trade.pl/pl/produkt/12/peroxat
grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny