badanie próbek przez mikroskop
Wspieramy w walce z COVID-19

Wspieramy w walce z COVID-19

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, jako specjaliści w dziedzinie bioasekuracji, chcielibyśmy zaprezentować Państwu szereg preparatów oraz urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji w czasach zagrożenia epidemicznego. 

Przekazujemy Państwu portfolio produktów, które zapewnienią bezpieczeństwo biologiczne w obszarach użyteczności publicznej. Oferowane przez nas środki oraz urządzenia doskonale sprawdzają się w budynkach i miejscach takich jak: biura, urzęday, hotele, restauracje, a także szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie lekarskie.

Lista Produktów (agro-trade.pl)

Chętnie służymy również pomocą oraz doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego preparatu, metody dezynfekcji oraz zakresu zastosowania zabiegów. Nasza wieloletnia wiedza i doświadczenie pozowli Państwu zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, swoich klientów oraz pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego info@agro-trade.pl oraz telefonicznego 61 820 85 95 - rozwiejemy Państwa wątpliwości.
Z poważaniem
Zespół Agro-Trade

grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny