facebook youtube
 

NOWOŚĆ W OFERCIE: LINIA SPECJALISTA

 

Z przyjemnością informujemy, że w ramach rozwoju i poszerzenia naszego asortymentu wprowadziliśmy do oferty dwa nowe preparaty:

Specjalista do mycia fug  0,5 l

 

Specjalista do miejscowego usuwania nieprzyjemnych zapachów 0,5 l  


 

Zainspirowani pozytywnym odbiorem drugiej już edycji zestawów Z Laboratorium AT postanowiliśmy wkroczyć w nieco nowy dział: chemii gospodarczej.

W ten właśnie sposób powstała marka SPECJALISTA.

SPECJALISTA to grupa preparatów do użytku w wyjątkowych sytuacjach, które wymagają działania
interwencyjnego / specjalistycznego.

Specjalista jest zawsze pod ręką, działa szybko i skutecznie.

Preparaty te są w pełni wyprodukowane w Laboratorium Agro-Trade w oparciu o lata doświadczeń, i z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Specjalista do mycia fug usuwa brud i zanieczyszczenia w spoinach cementowych. Może być stosowany w łazience, kuchni czy też korytarzu lub garażu. Już po kilku minutach zaobserwować można pożądany efekt, jakim się pięknie czyste fugi. Preparat ten nie zawiera chloru, formaldehydu, barwników i substancji zapachowych.

Specjalista do miejscowego usuwania nieprzyjemnych zapachów niweluje źródło nieprzyjemnego zapachu pozostawiając przy tym oryginalny, przyjemny aromat zwany „Dimond Shine”. Można go stosować  bezpośrednio na źródło nieprzyjemnego zapachu poprzez spryskanie. Doskonale nadaje się do odświeżania butów, legowisk zwierząt, itp. Neutralizuje między innymi zapach moczu, potu, dymu papierosowego. Proszę nie mylić tego preparatu z odświeżaczem powietrza. Specjalista nie maskuje zapachu tylko skutecznie zwalcza źródło nieprzyjemnego zapachu. Jest to preparat specjalistyczny, działa szybko i skutecznie.