facebook youtube
 

NOWOŚĆ OPYLACZE DO PROSZKÓW I OPRYSKIWACZE AKUMULATOROWE

wybor

 

Szanowni Państwo

Przedstawiamy Państwu NOWOŚĆ opryskiwacze akumulatorowe oraz opylacze do proszków wyprodukowane w Europie.

Gama naszych produktów wzbogaciła się o następujące urządzenia:

Linia DRAGON : 

 

Opylacz DRAGON 7 POWER

akumulatorowy aplikator do proszków o pojemności 7 kg. Przystosowany do aplikacji preparatów w postaci proszku i  mikrogranulatu (do 150 mikronów).Opylacz DRAGON 12 K

ręczny opylacz do preparatów, które występują w postaci proszku. Urządzenie o pojemności  11 kg to doskonały wybór dla miłośników tradycyjnych rozwiązań. Wysoce wydajny i kompaktowy.

 

LINIA KEEPER 

Opryskiwacz KEEPER FOREST 1

niewielki opryskiwacz akumulatorowy o pojemności 1 l. Ciekawe, funkcjonalne i wielozadaniowe urządzenie.

 

Opryskiwacz KEEEPER FOREST 5

5 litrowy, akumulatorowy opryskiwacz. Przy w pełni naładowanej baterii działa do 2 h . Maksymalne ciśnienie robocze to 2 bary.

 

Opryskiwacz KEEEPER GARDEN 7+

opryskiwacz ręczny o pojemności 5 l. Lekka ergonomiczna konstrukcja sprawia, że opryskiwacz ten doskonale sprawdza się podczas pracy w terenie.

 

LINIA PULMIC 

 

Opryskiwacz PEGASUS 15

Akumulatorowy opryskiwacz plecakowy do aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i insektycydów. Charakteryzuje się dużą pojemnością 15 l oraz długim czasem samodzielnej pracy 4-7 h.

 

 

 

Opryskiwacz PEGASUS 35

Akumulatorowy opryskiwacz o pojemności 35 l. Konstrukcja urządzenia oparta jest na wózku dzięki czemu opryskiwacz doskonale sprawdza się w pracy w terenie.  Maksymalne ciśnienie robocze to 8 barów.