facebook youtube

NOWA REJESTRACJA TRUTEK NA GRYZONIE- AKTUALIZACJA

Szanowni Klienci!

Informujemy, że w związku ze zmianami pozwoleń na obrót trutkami z lokalnych (krajowych) na tzw. europejskie, producent marki MURIN oraz Agro-Trade uczestniczą aktywnie w tym procesie. Jego końcowym efektem będzie uzyskanie nowych pozwoleń na wszystkie preparaty deratyzacyjne z naszej oferty, o czym będziemy sukcesywnie informować. Pierwszą trutką z nową rejestracją jest Murin Dife Pasta girasole.

Jest to zmodyfikowana i wzbogacona o mielone nasiona słonecznika wersja dobrze Państwu znanej Dife pasty. Wprowadzone modyfikacje uatrakcyjniły przynętę dla gryzoni- czyli trutka jest lepiej pobierana, a to przekłada się na jej wyższą skutecznośc. Co więcej nowe regulacje europejskie dopuszczają możliwość ograniczania stosowania silnych środków deratyzacyjnych. W Niemczech np. zawężono stosowanie difenakum (substancji aktywnej zawartej w Dife pasta girasole) do użytkowników profesjonalnych. Na chwilę obecną jedynym produktem na bazie difenakum, który jest dopuszczony do stosowania na niemieckim rynku profesjonalnym jest produkt marki Vebi- Murin Dife Pasta girasole! Jest to chyba najlepsza rekomendacja dla tego produktu.
Kolejną trutką zarejestrowaną według standardów europejskich jest Murin Forte pasta w nowej formulacji, tj. z dodatkiem nasion słonecznika. Zmiana formulacji nie wpłynęła na cene produktu.
Murin Forte granulat- także zarejestrowany według nowych zasad, ale nie nastąpiła zmiana formulacji.

Zapraszam do zakupów- naprawdę warto!

Dr inż. Krzysztof Fryder
Dyrektor Handlowy
Agro-Trade