facebook youtube

Nie dajemy szans koronawirusowi!

Początek 2020 roku okazał się trudny zarówno dla Polaków jak i dla całego Świata. 

W związku z pojawieniem się koronawirusa zagrażającego życiu ludzi, pojęcia takie jak utrzymanie prawidłowej higieny, bioasekuracja i dezynfekcja, nabrały w społeczeństwie nowego znaczenia. 

Jako specjaliści między innymi w dziedzinie dezynfekcji i w zwalczaniu wirusów odzwierzęcych wprowadziliśmy do swojej oferty preparaty do walki z koronawirusem.

Prezentowane poniżej produkty są opracowane i zarejestrowane z myślą o użytkowniku powszechnym, który każdego dnia pragnie dbać o higienę swoją i swojego otoczenia. 

COVI-DES – oparty na alkoholu preparat do szybkiej i higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni. Dostępny w opakowaniach 1 l. Doskonale sprawdzi się w: domach i mieszkaniach, biurach i hotelach, urzędach, kościołach. Polecany do zabiegów dezynfekcji w sklepach, środkach transportu publicznego (autobusy, tramwaje, taksówki) oraz poczekalniach, itp. Preparat Covi-Des można stosować zarówno na powierzchnie kontaktujących się i niekontaktujących się z żywnością. Wykazuje działanie wirusobójcze oraz bakteriobójcze i grzybobójcze (wobec grzybów drożdżopodobnych).

DEZYNFEKTATOR – gotowy do użytku preparat dezynfekcyjny przeznaczony przede wszystkim do higienicznej dezynfekcji powierzchni, które mają kontakt z żywnością. Doskonale sprawdza się między innymi w: kuchniach, restauracjach i kawiarniach, stołówkach, barach i klubach. Dostępny jest w opakowaniach 250 ml oraz 1 l. Ergonomiczna butelka wyposażona w trigger ułatwia jego codzienne zastosowanie.

OPTIM-AKTIV RTU – gotowy do użycia preparat dezynfekcyjny pozbawiony alkoholu. To doskonała alternatywa do dezynfekcji rąk i powierzchni dla preparatów alkoholowych. Działa wiruso-, bakterio-, i grzybobójczo. Preparat można stosować na powierzchniach kontaktujących się z żywnością. Doskonale sprawdzi się stosowany w: hotelach i restauracjach, sklepach wielkopowierzchniowych, biurach i magazynach. Można go stosować również w kościołach, na targowiskach, i wszędzie tam, gdzie mogą występować patogeny chorobotwórcze. Optim Aktiv RTU dostępny jest w opakowaniach 500 ml oraz 5 l.

 

Wszystkie preparaty są dostępne. Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie:

61 820 85 95, info@agro-trade.pl