facebook youtube

Czy będzie czwarta fala koronawirusa?

Sprawdź jak możesz się zabezpieczyć z produktami
od Agro-Trade.

Pandemia koronawirusa znacząco pokrzyżowała nam plany.

Pozamykane restauracje, lokale usługowe, hotele i wszech idące obostrzenia i ograniczenia znacząco wpłynęły na funkcjonowanie społeczeństwa.

Każdy z nas zapewne czeka na zdecydowane odwrócenie tejże trudnej sytuacji.

Pragniemy wrócić do normalnego życia bez strachu o zdrowie, dobro naszych bliskich, a także bez lęku o pracę i bezpieczeństwo.

Kontakty społeczne są niezwykle ważne dla rozwoju osobistego, dla nauki i rozwoju naszych dzieci.

Oczywiste jest, że przed pandemią każdy z nas żył zdecydowanie spokojniej.

Czy będzie zatem czwarta fala?

Bez względu na to jak potoczą się dalsze decyzje o wprowadzaniu kolejnych ograniczeń możemy w bardzo prosty sposób chronić się przed kolejną falą zachorowań.

Dbając o codzienną higienę, nosząc maseczki w miejscach publicznych i unikając dużych skupisk ludzi możemy znacząco wpłynąć na zmniejszenie liczby zakażonych.

Dodatkowo, jeżeli prowadzą Państwo sklep, lokal usługowy, placówkę do której regularnie przychodzą klienci i kontrahenci mamy dla Państwa rozwiązania, które pozwolą na utrzymanie prawidłowej higieny.

Przede wszystkim DEZYNFEKCJA!

Utrzymanie prawidłowej higieny i eliminacja czynników chorobotwórczych w miejscach, w których przebywają ludzie, chroni przed zwiększeniem liczby zachorowań. Regularne zabiegi dezynfekcji powierzchni pozwolą na skuteczną eliminację i zapobiegną namnażaniu się komórek wirusa.

Oferta Agro-Trade na urządzenia do dezynfekcji dostarcza różnorodne rozwiązania dopasowane do rozmaitych potrzeb naszych klientów.

Oferujemy małe, kompaktowe urządzenia do dezynfekcji interwencyjnej oraz duże zamgławiacze, które pozwolą na dotarcie do trudno dostępnych miejsc i kompleksową dezynfekcję pomieszczeń.

Małe urządzenia do szybkiej dezynfekcji:

 OPRYSKIWACZ KEEPER FOREST 1 – jednolitrowy, akumulatorowy opryskiwacz o ciśnieniu roboczym 1,5 bara. Sprawdzi się wykorzystany do dezynfekcji klamek, drzwi, uchwytów, blatów.

 OPRYSKIWACZ KEEPER FOREST 5  to pięciolitrowy opryskiwacz akumulatorowy o prostej konstrukcji i ciekawym wyglądzie. Ciśnienie robocze 2 bary oraz lanca o długości 37,5  cm sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Pomoże zdezynfekować fotele, siedziska, szatnie, przebieralnie oraz sanitariaty.

 SANI FOG – niewielkie urządzenie do zamgławiania ULV. Elektryczny zamgławiacz sprawdzi się w gabinetach lekarskich, przychodniach, sklepach. Dezynfekcja zalecana jest po zamknięciu placówki.

 ULTRA FOGGER – niewielkie urządzenie akumulatorowe przeznaczone do dezynfekcji ULV. Zda egzamin zastosowany w dezynfekcji w szkołach, taksówkach, środkach transportu publicznego itp.

Większe urządzenia do pełnej dezynfekcji:

 NEBULO – elektryczne urządzenie do zamgławiania ULV. Wypełni mgłą dezynfekującą niewielkie pomieszczenia typu: biuro, poczekalnia, stołówka. Niezawodny, wyprodukowany w UE.

 NEBUROTOR – urządzenie elektryczne do zamgławiania ULV wyposażone w moduł, który pozwala na dezynfekcję 360⁰. Polecany szczególnie do lokali gastronomicznych, hoteli czy gabinetów lekarskich.

 UNIPRO 5 – duże urządzenie do zamgławiania wykorzystujące technologię ULV.  Dobrze sprawdzi się w dużych open spaceach, w większych firmach produkcyjnych, na halach magazynowych. Idealny do miejsc, w których zamgławianie urządzeniem spalinowym jest niemożliwe/ niezalecane.

 FOG MAKER LINCE–  zamgławiacz elektryczny, ULV do dezynfekcji w większych pomieszczeniach i halach magazynowych. Konstrukcja oparta na wózku pozwala na mobilną pracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

EVO 35 – spalinowy zamgławiacz o mniejszych rozmiarach, pozwala na dezynfekcję na tzw. „ gorącą chmurę”. Dezynfekcja z wykorzystaniem urządzenia EVO 35 jest możliwa w halach magazynowych, liniach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie zamgławianie zamgławiaczem termicznym spalinowym jest możliwe.

Przed zabiegiem dezynfekcji warto wybrać odpowiednie urządzenie do potrzeb i możliwości.

W kolejnym etapie wskazane jest zapoznanie się z ofertą preparatów dezynfekcyjnych i dopasowanie preparatu do urządzenia.

Każdy zabieg dezynfekcyjny należy przeprowadzać zgodnie z zasadami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Dla tych, którzy pragną dowiedzieć się więcej na temat samej technologii ULV zapraszamy do przeczytania naszego artykułu: APARATY DO ZAMGŁAWIANIA – Agro-Trade.pl