facebook youtube

RADIKAL NA MRÓWKI 2-SKŁADNIKOWY

Pozwolenie nr 8307/21

Dostępne opakowania:
100 g , 250 g, 1 kg

 

Skład chemiczny:

(1RS)-cis,trans-3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan (RS)-α-cyjano-3fenoksybenzylu (Cypermetryna).  0,5 g/100 g
Geraniol   0,05 g/100 g

Radikal na mrówki - jakie jest jego przeznaczenie?

Radikal na mrówki dwuskładnikowy to kombinacja dwóch składników, które pełnią funkcję biobójczą i wypłaszającą. Oparta na geraniolu receptura doskonale sprawdzi się w walce z inwazją mrówek.

Jest to produkt przeznaczony do zwalczania mrówek wewnątrz i na zewnątrz budynków m.in. w domach, mieszkaniach, piwnicach, garażach, biurach, a także na balkonach czy tarasach. Na zewnątrz budynków produkt może być stosowany wyłącznie na powierzchniach utwardzonych.

Sposób zastosowania:

W celu uzyskania najwyższej skuteczności 10 g preparatu należy wymieszać z 500 ml wody i podawać do gniazda i w jego obrębie.

Dawkowanie:

Roztwór przygotowany zgodnie z instrukcją jest wystarczający do spryskania 1mpowierzchni. Pierwsze efekty od zastosowania można zaobserwować już po 20 minutach w przypadku zastosowania na powierzchniach gładkich, oraz 100 minutach w przypadku zastosowania na powierzchniach porowatych, Jeżeli zaobserwujemy pojawienie się nowych osobników zabieg należy powtórzyć. Jeżeli zaobserwujemy opady atmosferyczne również należy powtórzyć zabieg, tuż po ustaniu opadów.

Zalety i korzyści stosowania preparatu Radikal na mrówki:

  • Łatwy w użyciu granulat,
  • Szybkie działanie,
  • Dwuskładnikowa formuła działa bójczo i wypłaszająco.

Trwałość i warunki przechowywania:

Produkt pozostaje ważny przez 3 lata od daty produkcji. Radikal na mrówki 2 składnikowy należy przechowywać w suchym miejscu, zabezpieczonym przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Miejsce przechowywania powinno być niedostępne dla dzieci i zwierząt, i znajdować się z dala od produktów spożywczych i napojów.

Bezpieczeństwo stosowania:

Preparat zawiera substancje chemiczne. Należy go stosować zgodnie z zaleceniami producenta oraz zasadami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.