facebook youtube

NETWORK – SYSTEM KOLCÓW

Agro-Trade oferuje szeroki asortyment systemów ochrony przed ptakami, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Samodzielne do montażu rozwiązania stanowią doskonałą alternatywę dla usług oferowanych przez specjalistyczne firmy.

Opis

SYSTEM KOLCÓW to zestaw przeznaczony do ochrony budynków miejskich przed ptakami.

Zabezpieczenie budynków i konstrukcji przed miejskimi ptakami-szkodnikami z pozoru wydaje się łatwym zadaniem.

Niestety, jak to często ma miejsce pozory mylą, a zapewnienie bezpieczeństwa zabudowań przed ptakami samo w sobie może być dość skomplikowane.

Jednym z prostszych rozwiązań jest Idealnym jest zatrudnienie profesjonalnego instalatora. Można jednak zadbać o to również samemu wykorzystując specjalistyczne systemy  NETWORK. Wybierając jednak rozwiązania do samodzielnego montażu warto poprosić swojego dostawcę o przeszkolenie w tej dziedzinie.

Ptaki miejskie mogą być bardzo uciążliwe, upewnijcie się więc, że system, który wybieracie jest odpowiedni w stosunku do gatunku ptaka i do istniejącej sytuacji. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, zapytajcie o poradę swojego dostawcę.
Składniki systemów prezentowanych na naszych stronach internetowych pozwolą zainstalować Państwu system ochrony przed ptakami w większości sytuacji.

Oprócz wymienionych, istnieje wiele innych komponentów i systemów, ale należałoby posiadać więcej doświadczenia, aby je zastosować.

Network Pest Control System Limited jest największym w Europie dostawcą humanitarnych produktów skierowanych przeciwko miejskim ptakom. Rozwiązania te znane są i stosowane w wielu krajach europejskich.

Dostępne warianty w Agro-Trade:

Avipoint to system ochrony przed gołębiami.

jest systemem ochronnym stosowanym przy różnorodnym stopniu zasiedlenia, odpowiednim do stosowania na obszarach o niskiej aktywności ptaków jak i odwiedzanych przez gołębie zarówno podczas dnia, w nocy oraz w miejscach gdzie się gnieżdżą. Tam, gdzie znajdują się gniazda, należy przeprowadzić instalację ze szczególną uwagą: w przeciwnym razie, kilka szczególnie upartych ptaków nadal może znaleźć drogę przez zabezpieczenia.

Avipoint do ochrony przed gołębiamiIlośćKod
Avipoint P14
Jeden pas zabezpiecza obszar szerokości do 115 mm
Jeden pasAVI110
Avipoint P20
Jeden pas zabezpiecza obszar szerokości 205 mm
Jeden pasAVI120
Avipoint P32
Jeden pas zabezpiecza obszar szerokości do 265 mm
Jeden pasAVI130
  • Każdy pas jest długości 33cm.  1m to 3 pasy. Karton zbiorczy zawiera 50 m.

 

Avipoint – klipsy do mocowania kolców na rynnach, oknach, itp.IlośćKod
Avipoint klipsy rynnowe
Mocowanie kolców za pomocą klipsów na rynnie, przystosowane do różnych typów rynien.
1 x 10AVI162
Avipoint klipsy okienne
Mocowanie kolców za pomocą klipsów na ramie okiennej.
1 x 10AVI171
Avipoint klipsy belkowe
Mocowanie kolców na belkach, dźwigarach, wspornicach, balustradach.
1 x 10AVI181
  • Każdy pas Kolców powinien być mocowany 2 klipsami. 10-30 szt. klipsów w opakowaniu w zależności od rodzaju.

 

Środki Klejące do kolców:

AVISIL – Silikon Neutralny przeznaczony do klejenia systemów odstraszających gołębie, typu kolce. Klej / silikon stosować na czyste i suche powierzchnie.W celu precyzyjnej aplikacji klej należy nakładać ręcznym lub pneumatycznym pistoletem do uszczelniaczy.

Zawartość netto opakowania 310 ml. Kod produktu ADH001.