facebook youtube

Opis

Uniwersalny uchwyt teleskopowy

Wygodny i poręczny uchwyt teleskopowy umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc np. wysoko, lub w zakamarkach i zagłębieniach.

Wspomaga zabiegi dezynsekcji przy zwalczaniu os, szerszeni oraz i gniazd. Specjalnie opracowana lanca teleskopowa ma podstawową długość 1,65 m, dając możliwość wydłużenia do 3 m co daje operatorowi duże pole manewru.

Do lancy przymocowana jest głowica – chwytak. W tym chwytaku można umieścić puszkę z aerozolem. Pociągnięcie za sznurek powoduje zwolnienie dyszy aerozolu i rozprowadzenie środka.

Rozstaw uchwytów głowicy jest regulowany i nadaje się do puszek o różnej średnicy, co sprawia, że uchwyt można dopasować do różnych produktów.

Przyrząd charakteryzuje się lekką konstrukcją wykonaną z aluminium, co zdecydowanie wpływa na wyższy komfort pracy.

Nalepki DDD

Nalepki STACJA DERATYZACYJNA służą do znakowania miejsc wyłożenia przynęty. Odpowiednie oznakowanie miejsc, w których przeprowadzane są zabiegi deratyzacji jest niezwykle ważne i obowiązkowe. Pozwala to zachować bezpieczeństwo.

Pamiętajmy również o tym, że każdy użytkownik zarówno powszechny, profesjonalny jak i profesjonalny przeszkolony, zobligowany jest to przestrzegania zasad i instrukcji wykładania przynęt gryzoniobójczych.

 

Chwytacz gryzoni – nalepka

Stacja deratyzacyjna nalepka – nalepka

Detektor owadów – nalepka

Nalepka chwytacz karta

Nalepka stacja karta

Nalepka ewidencja zabiegów