facebook youtube

Chwytacze żywołowne

Chwytacze żywołowne to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują bardziej humanitarnych metod walki z gryzoniami.

Opis

Chwytacze żywołowne służą do eliminacji żerujących myszy i szczurów z mieszkań, domów, magazynów czy też pomieszczeń biurowych.

Dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą schwytać szkodnika i wypuścić w bezpiecznym dla niego miejscu np. lesie czy na polu. Jest to alternatywa dla produktów gryzoniobójczych, która może być stosowana wszędzie tam gdzie zastosowanie antykoagulantów nie jest wskazane.

W ofercie Agro-Trade są dostępne dwa rodzaje chwytaczy żywołownych.

Plastikowy chwytacz żywołowny na myszy

Wykonany z plastiku chwytacz jednorazowo może pomieścić nawet ok. 10 osobników. Wyposażony jest w specjalny mechanizm zapadkowy, który blokuje wyjście uniemożliwiając myszom ucieczkę, nawet podczas obecności większej ilości osobników wewnątrz chwytacza.

Przezroczysta pokrywa umożliwia natychmiastową weryfikację liczby schwytanych gryzoni, bez potrzeby otwierania chwytacza za każdym razem.

UWAGA! Konieczne rygorystyczne przestrzeganie monitoringu w cyklu dwudniowym! Chwytacz nadaje się do zabezpieczania obiektów zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Produkt spełnia wymogi systemu HACCP.

Charakterystyka 
Wykonany z trwałego plastiku z przezroczystą pokrywą
Wymiary: dł. 27cm, szer. 17cm, wys. 5,5cm.

Ocynkowany chwytacz żywołowny na myszy

Wykonany z ocynkowanej blachy system żywołowny jednorazowo może pomieścić nawet 10 – 12 osobników.

Sprytny mechanizm zapadkowy blokuje wyjście uniemożliwiając myszom ucieczkę, nawet podczas obecności większej ilości osobników wewnątrz chwytacza.

Szybka w pokrywie umożliwia weryfikację liczby schwytanych gryzoni, bez potrzeby otwierania chwytacza.

Produkt można stosować wewnątrz i na zewnątrz. Ocynkowany chwytacz żywołowny spełnia wymagania HACCP.

Zastosowany system zamykania umożliwia plombowanie chwytacza.

Charakterystyka 
Wykonany z ocynkowanej blachy. 
Wymiary:dł.27cm,szer.17cm.,wys.4,5cm.

Uniwersalny chwytacz żywołowny

Wykonany został z ocynkowanej blachy. Posiada dwa wejścia (są to dwie pułapki w jednej obudowie) z mechanizmem zapadkowy uniemożliwiający wyjście. Wewnątrz znajdują się haczyki na przynętę.