facebook youtube

DRAKER RTU

Pozwolenie nr 3916/09

Dostępne opakowania:
butelka 400 ml
butelka  1 l

Opis

Skład chemiczny:

Cypermetryna 0,3 g / 100 g
Tetrametryna 0,06 g / 100 g
PBO 0,3 g / 100 g

Przeznaczenie:

Draker RTU to gotowy do użytku insektycyd stosowany do eliminacji szkodników takich jak: mrówki, chrząszcze, pchły, kleszcze, pluskwy, pająki, rybiki cukrowe, roztocza kurzu, komary, muchy, osy, owady magazynowe.

Część substancji aktywnych zamknięta jest w mikrokapsułce, która wydłuża efekt działania preparatu nawet do 14 dni. Pozostała część subsatancji czynnej pozostaje wolna i odpowiada za natychmiastowy efekt bójczy.

Sposób zastosowania:

Preparat wyposażony jest w butelkę oraz dozownik (trigger) do spryskiwania. Draker RTU należy nanieść na powierzchnie na których zaobserwowano występowanie owadów.

 

Dawkowanie:

Preparat Draker RTU powinien działać już po jednorazowej aplikacji.

W sytuacji dużej infestacji i przemieszczania się owadów zabieg należy powtórzyć. Jeżeli preparat nie jest zastosowany w miejscach narażonych na oddziaływanie niskiej temperatury bądź wilgoci (a nawet opadów deszczu) Draker RTU będzie działał kontaktowo na owady przez kolejne 14 dni od aplikacji.

Zalety i korzyści:

  • Uniwersalny i łatwy w użyciu.
  • Działa szybko i skutecznie.
  • Częściowo mikrokapsułkowana formulacja utrzymuje efekt rezydualny do 14 dni.
  • Można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
  • Niezbędny w każdym domu.

Trwałość i warunki przechowywania:

Draker RTU należy wykorzystać w ciągu 3 lat od daty produkcji. Produkt powinno się przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w ciemnym i suchym miejscu. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.

Bezpieczeństwo stosowania:

Produkt zawiera substancje chemiczne, które mogą być niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Podczas stosowania należy postępować zgodnie z informacjami zawartymi na etykiecie i w karcie charakterystyki produktu. Nieprzestrzeganie zaleceń może być przyczyną wystąpienia zagrożenia.

Przed zastosowaniem należy przeprowadzić próbę.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.