grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube youtube

Opryskiwacze LINIA OGRODNICZA

Czy do pielęgnacji ogródków przydomowych stosujecie Państwo środki ochrony roślin, do zwalczania chwastów, preparaty do pielęgnacji kwiatów lub nawożenia dolistnego? 
Jeżeli tak to opryskiwacze ciśnieniowe z tworzywa sztucznego oferowane przez Agro-Trade są dla Państwa świetnym rozwiązaniem.

Opis

Opryskiwacze ręczne

Maja 

Opryskiwacz ręczny o pojemności 1 l. Przystosowany do stosowania w małych ogrodach przydomowych oraz w mieszkaniach. Zaopatrzony w zawór bezpieczeństwa oraz regulowaną dyszę.
Opryskiwacz Maja umożliwia aplikację środka / wody w postaci strumienia lub delikatnej mgiełki pod każdym kątem.

Bugsi

Ręczny opryskiwacz o pojemności 1,5 l. Posiada regulowaną dyszę i zawór bezpieczeństwa. Umożliwia opryskiwanie pod każdym kątem zarówno w postaci strumienia jak i delikatnej mgiełki.

 

 

Opryskiwacz ręczny B2

Flori Compact

Opryskiwacz Flori Compact to bardzo prosty w obsłudze ręczny opryskiwacz marki Mesto. Wysokiej jakości, niemiecki opryskiwacz doskonale sprawdza się podczas drobnych zabiegów w ogrodzie. Poniższa tabela przedstawia charakterystykę produktu:

ParametrCharakterystyka
Maksymalna pojemność3 l
Maksymalne ciśnienie natryskowe3 bary
Maksymalna temperatura robocza30°C
Waga pustego urządzenia1,3 kg
Maksymalna waga4,3 kg
MateriałPolietylen
Maksymalny strumień objętościowy 1 l/min

Opryskiwacz naramienny, ciśnieniowy B 6 – pojemność 6 l

Opryskiwacz ogrodowy o pojemności 6 l do zastosowania w ogródkach przydomowych i mniejszych ogrodach, szkółkach, czy też plantacjach. Maksymalne ciśnienie robocze to 3,5 bara. Wygodny wlew, uchwyt na lancę oraz praktyczna skala na zbiorniku sprawiają, że praca z urządzeniem jest przyjemna. Ergonomiczny kształt i pasek naramienny ułatwia mobilną pracę.