facebook youtube

Opryskiwacze LINIA OGRODNICZA

Czy do pielęgnacji ogródków przydomowych stosujecie Państwo środki ochrony roślin, do zwalczania chwastów, preparaty do pielęgnacji kwiatów lub nawożenia dolistnego? 
Jeżeli tak to opryskiwacze ciśnieniowe z tworzywa sztucznego oferowane przez Agro-Trade są dla Państwa świetnym rozwiązaniem.

Opis

Opryskiwacze ręczne

Maja 

Opryskiwacz ręczny o pojemności 1 l. Przystosowany do stosowania w małych ogrodach przydomowych oraz w mieszkaniach. Zaopatrzony w zawór bezpieczeństwa oraz regulowaną dyszę.
Opryskiwacz Maja umożliwia aplikację środka / wody w postaci strumienia lub delikatnej mgiełki pod każdym kątem.

Bugsi

Ręczny opryskiwacz o pojemności 1,5 l. Posiada regulowaną dyszę i zawór bezpieczeństwa. Umożliwia opryskiwanie pod każdym kątem zarówno w postaci strumienia jak i delikatnej mgiełki.

 

 

Opryskiwacz ręczny B2

Flori Compact

Opryskiwacz Flori Compact to bardzo prosty w obsłudze ręczny opryskiwacz marki Mesto. Wysokiej jakości, niemiecki opryskiwacz doskonale sprawdza się podczas drobnych zabiegów w ogrodzie. Poniższa tabela przedstawia charakterystykę produktu:

ParametrCharakterystyka
Maksymalna pojemność3 l
Maksymalne ciśnienie natryskowe3 bary
Maksymalna temperatura robocza30°C
Waga pustego urządzenia1,3 kg
Maksymalna waga4,3 kg
MateriałPolietylen
Maksymalny strumień objętościowy 1 l/min

Opryskiwacz naramienny, ciśnieniowy B 6 – pojemność 6 l

Opryskiwacz ogrodowy o pojemności 6 l do zastosowania w ogródkach przydomowych i mniejszych ogrodach, szkółkach, czy też plantacjach. Maksymalne ciśnienie robocze to 3,5 bara. Wygodny wlew, uchwyt na lancę oraz praktyczna skala na zbiorniku sprawiają, że praca z urządzeniem jest przyjemna. Ergonomiczny kształt i pasek naramienny ułatwia mobilną pracę.