facebook youtube

Jesienna promocja Agro-Trade

Jesienne ochłodzenie bardzo często wiąże się z inwazją szczurów bądź myszy, między innymi w gospodarstwach domowych, w pomieszczeniach hodowli zwierząt, w magazynach oraz pomieszczeniach i budynkach, które mogą stanowić schronienie oraz zapewnić pokarm szkodnikom. Najczęściej spotykanymi w naszych domach i gospodarstwach gryzoniami są mysz polna, szczur domowy oraz szczur śniady. Walka z tymi gryzoniami każdego roku stanowi bardzo poważny problem. Istnieje wiele znanych od lat sposobów na zwalczanie gryzoni. Są to między innymi metody takie jak polowanie czy też kopanie rowków chwytnych. Te metody jednak nie zawsze są w pełni skuteczne w szczególności w przypadku dużej populacji szkodników w okolicy. Dodatkowo, metody te wymagają dużego zaangażowania oraz obserwacji zachowań stada gryzoni, aby w odpowiednim miejscu podjąć działania deratyzacyjne.

Dlatego, w celu zapewnienia ochrony przed gryzoniami, polecamy stosowanie preparatów gryzoniobójczych. Zaletą stosowania trutek na gryzonie jest przede wszystkim ich wysoka skuteczność i szybkie działanie.

Preparaty gryzonibójcze zawierają różne substancje czynne, które skutecznie likwidują stado zarówno myszy jak i szczurów. Dostępne na rynku preparaty występują również w różnych stężeniach, gramaturach oraz postaciach.

Najbardziej popularne formulacje trutek gryzoniobójczych to: forma granulatu, forma kostek parafinowych oraz forma specjalnej pasty. W ofecie Agro-Trade dostępne są preparaty przeznaczone na rynek profesjonalny oraz do użytku powszechnego.

W celu zwalczania populacji szczurów lub myszy wskazane jest skorzystanie z oferty firmy deratyzacyjnej. Jeżeli chcemy to zrobić na własną rękę wskazane jest używanie preparatów przeznaczonych do użytku powszechnego. Wszystkie preparaty deratyzacyjne powinny być wykładane w miejscach występowania gryzoni, zgodnie z informacjami na etykiecie.

Każdorazowo podejmując się na własną rękę przeprowadzenia zabiegu deratyzacji wszsytkie substancje chemiczne- trutki gryzoniobójcze powinny być wyłożone w specjalnych stacjach deratyzacyjncyh, które zabezpieczają trutki gryzoniobójcze przez przypadkowym spożyciem przez zwierzęta gospodarskie nie będące przedmiotem zwalczania.
 

Zapraszamy do skorzystania z promocji Jesiennej Agro-Trade. Każdy, kto złoży zamówienie o wartości 50 zł netto (lub wielokrotności) otrzymuje stację deratyzacyjną (mysz-plastik) w cenie specjalnej 1 zł netto/ sztuka.
Każdorazowo 50zł netto = stacja deratyzacyjna 1 zł netto
Zapraszamy serdecznie do składania zamówień:

info@agro-trade.pl

61 820 85 95

61 820 85 96

604 941 194