facebook youtube

SEZON na insekty… cydy

 

Kiedy wiosna w natarciu pomyślmy o ochronie przez uporczywymi insektami.

Komary, muchy, mrówki, kleszcze i szereg innych szkodliwych dla nas insektów czai się za rogiem by nam dopiec.

Jak możemy skutecznie chronić się przed insetami? Polecamy preparaty na insekty z oferty Agro-Trade.

Najskuteczniejszą drogą jest droga eliminacji… i tutaj mamy dla Państwa kilka propozycji…

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów. Wielu z nas zastanawia się jaki preparat wybrać? Jaki będzie odpowiedni? W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne insektycydy na insekty.

W ofercie Agro-Trade dostępne są zarówno preparaty działające fizycznie jak i chemicznie.

Preparaty o działaniu fizycznym nie zawierające substancji czynnych. To produkty, które doskonale wpisują się we współczesne trendy, które bardzo zwracają uwagę na dbałość o środowisko. Poznaj serię GREEN WORLD.

Produkty z tej kategorii nie zawierają zwanej potocznie ciężkiej chemii. Ich sposób zastosowania polega na eliminacji owadów poprzez działanie fizyczne, a nie chemiczne, dzięki czemu unikamy emisji do środowiska substancji biobójczych.

Preparaty z kategorii GREEN WORLD można je stosować wszędzie tam, gdzie zastosowanie cięższej chemii jest niezasadne bądź wręcz niemożliwe. Polecamy je właścicielom małych ogrodów przydomowych, balkonów, tarasów,
a także większych przestrzeni.

Wśród tych produktów możemy wyróżnić pozycje takie jak FreezBug, Eeterfly, X-Fly i pułapka na osy oraz pułapka na ślimaki.

FREEZBUG:

mrożąca krew w żyłach siła, która powali nawet skorpiona. To nowoczesny preparat, który zamraża owady wykorzystując temperaturę – 45 ⁰ C. Freezbug zwalcza między innymi: pluskwy domowe, pluskwiaki (odorek zieleniak, tarczówka marmurkowata), pająki, karaczany, stonogi, rybiki, skorki, mrówki, osy, mole i wiele innych.. a nawet skorpiony! Specjalny dozownik umożliwia precyzyjne zaaplikowanie strumienia mroźnego powietrza w stronę zwalczanego owada. Zamrożone owady można bezpiecznie usunąć z powierzchni.

ENTERFLY:

pułapka na muchy wielorazowego użytku z wymiennymi wkładami. To świetne rozwiązanie ograniczające populację much w pobliżu naszego ogrodu, domu, tarasu. Wystarczy przywiesić w odległości około 3-4 m od mieszkania czy tarasu, uzupełnić wodą według instrukcji i po problemie. Pułapka wyłapuje ponad 40 000 much. Zgromadzone muchy można zutylizować na kompostowniku. Z uwagi na właściwości Enterfly może wydzielać nieprzyjemny dla nas zapach. Dlatego warto jest przestrzegać zalecanych 3-4 m odległości od miejsca naszego odpoczynku czy pracy.

X-FLY:

pułapka na muchy jednorazowego użytku. To alternatywa do rozwiązania typu ENTERFLY. Wyłapuje do 40 000 muchX-Fly można zabrać ze sobą na wakacje i po zakończeniu użytkowania swobodnie wyrzucić do śmieci.

SILCENCE PUŁAPKA NA OSY:

to wielokrotnego użytku pułapka wyłapująca osy. To idealne rozwiązanie do zastosowania w pobliżu altan, mebli ogrodowych i miejsc wypoczynku na świeżym powietrzu. Wszędzie tam, gdzie chcemy ze spokojem odpocząć, wypić coś orzeźwiającego czy zjeść podwieczorek pojawiają się niechciane osy. Czekają tylko na chwilę nieuwagi by spocząć na naszym posiłku, bądź w naszej lemoniadzie. Z pułapką Silence odpoczynek będzie o wiele spokojniejszy. Wystarczy umieścić pułapkę w pobliżu naszego miejsca odpoczynku, wlać 200-300 ml soku owocowego lub płynu, który przyciągnie uwagę os, nałożyć pokrywkę z otworami i wieczko. Pułapka działa natychmiast. Po wypełnieniu pułapki osami, należy wymienić zawartość na świeżą.  Zawartość można utylizować na kompostowniku. W Agro-Trade dostępne są wymienne wkłady do pułapek Silence.

PUŁAPKA NA ŚLIMAKI:

to wykonana z tworzywa sztucznego pułapka wielokrotnego użytku służąca do wyłapywania ślimaków z miejsc ich żerowania. Produkt po zużyciu podlega recyklingowi. Pułapkę montuje się w pobliżu miejsc żerowania ślimaków. Otwór w wieczku musi się znaleźć na poziomie gruntu (najlepsze będzie zakopanie pułapki w ziemi. Do środka należy wlać piwo do poziomu zaznaczonego na pojemniku. W przypadku inwazji ślimaków należy wykorzystać kilka pułapek w odstępach około 5 m. Jedna pułapka pomieści do 60 ślimaków. Po zapełnieniu opróżnić i wykorzystać ponownie.

Wszystkie prezentowane produkty opracowane zostały z myślą o zmniejszeniu do środowiska chemicznych substancji owadobójczych.

Stosowanie tych rozwiązań w odpowiednim czasie jest doskonałym wsparciem i sposobem na zmniejszenie populacji: much, komarów, pająków. ślimaków, os czy szerszeni, a także innych dokuczających nam owadów biegających i latających.

W celu zamówienia danego produktu zapraszamy do kontaktu:

info@agro-trafe,pl

61 820 85 95.

Serdecznie zapraszamy