facebook youtube

DRAKER zmiana szaty graficznej

Szanowni klienci,
informujemy, że wraz z rozpoczęciem sezonu letniego i inwazją insektów 2018, produkt Draker przywdziewa nowe opakowanie. Stopniowo w punktach sprzedaży butelki w kolorze żółtym będą zastępowane opakowaniami w kolorze białym z etykietą w kolorze niebieskim. Tym samym zapewniamy, że receptura i wysoka skuteczność insektycydu pozostają niezmienne.
Wierzymy, że nowa szata graficzna zostanie dobrze przyjęta i przypadnie Państwu do gustu!
 

 
DRAKER RTU to gotowy do użycia preparat zwalczający komary, muchy, pchły, kleszcze, pluskwy, roztocza kurzu, osy, pająki, i wiele innych insektów, które stanowią zagrożenie dla człowieka. Wskazany do stosowania wewnątrz budynków oraz na zewnątrz np. w ogródkach, na tarasach czy balkonach. Mikrokapsułkowa formuła gwarantuje przedłużoną aktywność owadobójczą nawet do 14 dni. Produkt skutecznie zwalcza owady biegające i latające natychmiast po zastosowaniu.

DRAKER 10.2 to koncentrat insektycydu do przygotowania roztworu przeznaczony do zwalczania owadów biegających i latających. Mikrokapsułkowa formuła wydłuża skuteczność działania do 14 dni. Skutecznie zwalcza insekty w ogrodzie po zastosowaniu oprysku na żywopłoty, trawniki oraz miejsca występowania owadów. Preparat nie jest trujący dla roślin.

Zastosowanie koncentratu :

> roztwór 1%-3% 10-30 ml koncentratu- dopełnić wodą do 1 litra w zwalczaniu much
> roztwór 0,5-2% czyli 5-20 ml koncentratu dopełnić wodą do 1 litra w przypadku zwalczania pozostałych owadów takich jak pająki, komary, kleszcze.
 
Gorąco polecamy produkty z serii DRAKER. To wysoce skuteczne preparaty zwalczające m.in. komary, kleszcze, muchy i pająki w domu, ogrodzie, na działce i nie tylko!