facebook youtube

Skuteczna dezynfekcja na koronawirus – wspieramy w walce z COVID

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, jako specjaliści w dziedzinie bioasekuracji, chcielibyśmy zaprezentować Państwu szereg preparatów oraz urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji w czasach zagrożenia epidemicznego.

Przekazujemy Państwu portfolio produktów, które zapewnią bezpieczeństwo biologiczne w obszarach użyteczności publicznej. Oferowane przez nas środki do dezynfekcji na koronawirus oraz urządzenia doskonale sprawdzają się w budynkach i miejscach takich jak: biura, urzędy, hotele, restauracje, a także szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie lekarskie.

 

Dezynfekcja na koronawirus

Lista Produktów (agro-trade.pl)

Chętnie służymy również pomocą oraz doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego preparatu do dezynfekcji na koronawirus, metody dezynfekcji oraz zakresu zastosowania zabiegów. Nasza wieloletnia wiedza i doświadczenie pozwoli Państwu zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, swoich klientów oraz pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego info@agro-trade.pl oraz telefonicznego 61 820 85 95 – rozwiejemy Państwa wątpliwości.
Z poważaniem
Zespół Agro-Trade