facebook youtube

Bezpieczny Ogród z Agro-Trade

Nadeszły ciepłe dni. Każdy z nas z przyjemnością spędza je na świeżym powietrzu, na balkonie, na tarasie czy w ogrodzie, i pragnie beztrosko cieszyć się chwilą. Niestety wraz ze wzrostem temperatur w naszym otoczeniu pojawiają się nieproszeni goście: muchy, komary, kleszcze czy osy. W codziennych uprawach gruntowych przeszkadzają nam ślimaki, a uparte krety kopiąc kopce niszczą nasze sadzonki. By nie zmagać się na co dzień z problemami w naszym ogrodzie polecamy produkty z serii BEZPIECZNY OGRÓD z Agro-Trade, które zapewnią bezpieczeństwo Tobie, Twoim bliskim oraz roślinom, o które codziennie dbasz i pielęgnujesz.

Komary, kleszcze, muchy czyli to co groźne dla człowieka można zwalczać na różne sposoby. Polecamy szereg produktów, które skutecznie wyeliminują je z bliskiego otoczenia :

Draker RTU – gotowy do użytku insektycyd o natychmiastowym działaniu. Zalecany do stosowania w miejscach występowania komarów, kleszczy, much oraz insektów biegających takich ja mrówki czy pająki. Przygotowana mikrokapsułkowana substancja charakteryzuje się wydłużonym działaniem. Potwierdzona jakość i skuteczność w przystępnej cenie jest gwarancją spokojnych wieczorów na świeżym powietrzu.

Lagoon – to wyjątkowo skuteczny, bezzapachowy repelent do stosowania na skórę oraz odzież. Skutecznie odstrasza komary i kleszcze chroniąc tym samym przed ukąszeniem. Skuteczny wobec komarów europejskich i tropikalnych jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia podczas wiosennych i letnich wędrówek oraz podróży.

Radikal na mrówki – to skuteczny preparat zwalczający mrówki. Wygodny w użyciu granulat w opakowaniu w postaci dozownika- solniczki to idealne rozwiązanie w walce z inwazją mrówek na naszej działce i w ogrodzie.

Kres Kreta – to preparat w postaci kulek przeznaczony do zastosowania w miejscach występowania kretów. Substancja aktywna o działaniu prewencyjnych skutecznie odstrasza krety nie powodując uszczerbków na ich zdrowiu.

Slugix 3 GB – skuteczny preparat zwalczający ślimaki zalecany do użytku profesjonalnego i przydomowego. Specjalnie opracowana receptura w postaci zielonego granulatu stanowi skuteczną ochronę roślin w Twoim ogrodzie.

Gardax – to skoncentrowany preparat do zwalczania owadów latających i biegających. Charakteryzuje się długotrwałym działaniem nawet do 21 dni. Zalecane stężenie roztworu od 0,5 % w walce z komarami. Przy zwalczaniu pajęczaków zaleca się stężenie od 2 %-3 %.

Pułapka na osy Silence – to prosta w użyciu. wielokrotnego użytku pułapka na osy i szerszenie. To doskonała ochrona dla nas i naszych bliskich, która skutecznie eliminuje osy i szerszenie z naszego otoczenia.

Ważne jest, aby podczas korzystania z poszczególnych preparatów postępować zgodnie z instrukcją obsługi i wskazówkami dotyczącymi stosowania oraz bezpieczeństwa.

Powyższych produktów poszukuj w dobrych centrach ogrodniczych i lokalnych punktach.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.