AMPHOKAL
AMPHOKAL

Amphokal jest silnie alkalicznym, pieniącym się koncentratem o intensywnym działaniu myjącym i odtłuszczającym. Wykazuje szczególną skuteczność w stosunku do osadów białkowych i wędzarniczych. Przeznaczony do użytku profesjonalnego.

więcej >
AREACLEAN
AREACLEAN

ALKALICZNY SILNIE PIENIĄCY SIĘ ŚRODEK CZYSZCZĄCY O NAJLEPSZYM STOSUNKU JAKOŚCI DO CENY 

Nadaje się do czyszczenia na wszystkich poziomach produkcji i przetwórstwa artykułów spożywczych.

więcej >
INDUCLEAN
INDUCLEAN

INDUCLEAN jest alkalicznym preparatem myjącym nowej generacji, opartym na anionowych i kationowych środkach powierzchniowo czynnych. Łączy w sobie tradycyjne doskonałe właściwości czyszczące z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

więcej >
MULTICLEAN AC
MULTICLEAN AC

MULTICLEAN AC jest alkalicznym, pieniącym się koncentratem zawierającym aktywny chlor. Wykazuje dobre właściwości odtłuszczające; usuwa białka oraz tworzy środowisko niesprzyjające wzrostowi, rozowjowi i namnażaniu się bakterii, wirusów oraz grzybów. Przeznaczony do użytku profesjonalnego.

więcej >
MULTICLEAN CS
MULTICLEAN CS

MULTICLEAN CS jest mocno pieniącym się, skoncentrowanym alkalicznym preparatem myjącym i polecanym szczególnie do mycia pianowego. Dzięki jego wszechstronnemu zastosowaniu, możliwe jest przeprowadzenie nowoczesnego,skutecznego procesu mycia.

więcej >
PL-56
PL-56

PL-56 jest mocno pieniącym się, silnie kwaśnym koncentratem do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak: krew, tłuszcze, oleje i białko z powierzchni typu: tworzywa sztuczne, stal szlachetna, płytki ceramiczne itp. Ponadto nadaje się również do mycia i czyszczenia systemów pojenia dla zwierząt (także z kamienia kotłowego!) oraz w koncentracie do usuwania kamienia z poideł plastikowych. PL-56 usuwa bez problemu najcięższe zanieczyszczenia.

więcej >
SRS
SRS

SRS to myjący koncentrat pieniący, łatwo usuwający wszelkie zanieczyszczenia ograniczne i nieorganczne zanieczyszczenia mineralne; w tym kamień wapienny, osady zawierające m. in. związki żelaza, tłuste plamy oraz biofilm. Skuteczny również w niskich temperaturach. Produkt przeznaczony do użytu profesjonalnego.

więcej >
SUPRASOL
SUPRASOL

SUPRASOL jest  pieniącym się koncentratem myjącym. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Produkt uzyskał Świadectwo Jakości Zdrowotnej  NIZP-PZH HŻ/ 04201/01/2010

więcej >
grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube Google Plus