badanie próbek przez mikroskop

Kariera

Istniejąca na rynku od ponad 25 lat firma handlowa działająca w branży rolniczej zatrudni:

Specjalistę ds.  Rejestracji w Dziale Badań i Rozwoju
Miejsce pracy: Gowarzewo k. Poznania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego zdobytego na jednym z kierunków: chemia, technologia chemiczna, biologia, biotechnologia, farmacja,
- znajomości wymogów prawa dla produktów biobójczych i detergentów lub środków ochrony roślin ,
- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- dokładności oraz skrupulatności,
- umiejętności analitycznego myślenia,
- chęci poszerzania swojej wiedzy,
- znajomości pakietu MS Office,
- znajomości języka angielskiego.

Zakres zadań:

- realizacja projektów badawczo-rozwojowych dotyczących produktów biobójczych i detergentów oraz środków ochrony roślin,
- rejestracja produktów biobójczych i środków ochrony roślin,
- wsparcie merytoryczne dla Działu Marketingu w zakresie etykiet, ulotek i folderów reklamowych.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.
Przyjazną atmosferę w pracy.
Możliwość rozwoju.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Stałe godziny pracy od 08.00 do 16.00 (poniedziałek – piątek).
Pakiet medyczny.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy wyślij swoje CV na: u.piwonska@agro-trade.com.pl

Informujemy, że w myśl przepisów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U. 2018 poz. 1000)  przesłanie przez Państwa CV oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Agro-Trade sp. z o.o.

grupa klientów pojedynczy klient facebook youtube sektor publiczny